Drodzy Państwo !

Wszyscy wiemy, że Warszawa to piękne miasto, z niepowtarzalnym klimatem. Dzięki pobycie w apartamentach firmy P&O Apartments będą mogli Państwo poczuć się przez chwilę jak część tego wielkiego „organizmu”, jakim jest nasze miasto.  Chcąc dopasować się w możliwie największym stopniu do Państwa potrzeb, pragniemy zaoferować kolejne udogodnienie podczas pobytu w naszych apartamentach.

Przybyłeś do Warszawy w celach służbowych lub turystycznych autokarem, pociągiem, samolotem? Jednakże twój pobyt będzie dynamiczny i chciałbyś odwiedzić jak najwięcej nietylko w samej Warszawie,ale w jej bezpośredniej okolicy i innych rejonach kraju? Jesteś w obcym dla ciebie mieście i chciałbyś czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas swojego pobytu w stolicy? Przyjechałeś do pracy, na szkolenie lub w celach biznesowych? Nie masz swojego samochodu a korzystanie z tradycyjnych środków transportów jest dla ciebie ograniczeniem w przemieszczaniu się? Znaleźliśmy na to doskonałe rozwiązanie, które wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy wynajmują nasze apartamenty. Proponujemy krótkoterminowy najem samochodów osobowych. W naszej ofercie znajdą Państwo jedynie nowe niezawodne samochody objęte pełną ochroną ubezpieczeniową oraz serwisową. Oferujemy najem małych miejskich samochodów, jak również dużych, komfortowych, a przy tym oszczędnych lizmuzyn. Posiadamy również szereg usług dodatkowych, które omawiamy z klientem indywidualnie. Nasz personel P&O apartments postara się odpowiedzieć na Państwa każde pytanie oraz pomóc w każdej sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i  markami samochodów przez nas oferowanych.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja usatysfakcjonuje Państwa potrzeby. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do korespondencji na booking@pandoapartments.eu, lub pod numerem telefonu +48 513 103 341, +48 508 135 995.

Pozdrawiamy i życzymy wielu wrażeń z podróżowania

Zespół P&O Apartments

 

Koszt najmu:

-segment B - Skoda Fabia - 130 zł /doba; od 4 doby 120 zł od 10 doby 110 zł      

-segment C - Opel Astra , Skoda Octavia - 150 zł/doba; od 4 doby 140 od 10 doby 130 zł

Udział własny w szkodzie 1000 zł zniesienie udziału 35 zł doba

Płatność kartą w celu uwiarygodnienia klienta depozyt 500 zł

Podstawienie i zwrot auta w godzinach pracy biura na terenie Warszawy dla klientów apartamentów gratis. Poza godzinami 25 zł.

Rezerwacje online :