Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową, wyjątkowy wieczór panieński, bal karnawałowy, spotkanie integracyjne dla swoich pracowników? A może jakąś inną imprezę, która chodzi Ci po głowie, ale nie masz pomysłu, gdzie można byłoby ją urządzić? Spotkanie rodzinne, bal dla absolwentów a może szkolenie, prezentację , sesję zdjęciową lub filmową ?

Oferujemy wyjątkowy Pałac w Modlinie  pod Warszawią, w którym zorganizujesz Twoją wymarzoną imprezę w bardzo konkurencyjnej cenie. Możesz wynająć od nas sam lokal i zająć się szczegółami osobiście.

Możesz skorzystać z naszego cateringu, tematycznego wystroju sali oraz wynajmu luksusowej limuzyny wraz z kierowcą , możesz dla swoich gości wynająć kilka czy kilkanaście apartamentów w których w sumie możesz zakwaterować ponad 150 osób .

NIE WYNAJMUJEMY APARTMENTÓW NA IMPREZY TOWARZYSKIE , WIECZORY PANIENSKIE,  IMPREZY INTEGRACYJNE ETC.  APARTAMENTYPRZEZNACZONE SĄ TYLKO NA CELE NOCLEGOWE LUB WYNAJEM KOMERCYJNY DO SESJI ZDJĘCIOWYCH I VIDEO.

W przypadku zainteresowania wynajęciem lokalulub apartamentu na imprezę , prosimy o przesłanie zapytania na adres booking@pandoapartments.eu z podaniem ilości osób i terminu .

Pałac w Modlinie

 
 
 
Pałac dla Ciebie to oferta stworzona z myślą o potrzebach naszych najbardziej wymagających Gości. Organizator spotkania wciela się w rolę gospodarza pałacu, który wynajmujemy na wyłączność. To znakomity pomysł na niepowtarzalną rocznicę ślubu lub 40-te urodziny. Zabawa do białego rana w wyjątkowym gronie przyjaciół daje poczucie swobody i gwarantuje udany wieczór. Dwudniowe przyjęcie pozostawia niezapomniane wspomnienia. Szef Kuchni skomponuje wyśmienite menu – zdobyliśmy tytuł Najlepszej Pałacowej Restauracji w Polsce. Jako oprawę muzyczną polecamy sprawdzonych DJ-ów.

Zapraszamy do naszego kameralnego SPA, w którym używamy tylko naturalnych kosmetyków z najczystszych zakątków świata. Ceremonie w saunie parowej dla grupy są świetną zabawą i pozwalają zregenerować siły.

  • Różnorodne wnętrza pozwalają na ciekawe aranżacje przyjęcia
  • Latem organizujemy przyjęcia w plenerze i pikniki ogrodowe
  • W chłodne dni spędzamy czas na wygodnych kanapach przy ogniu w miśnieńskich piecach kaflowych
  • Sala klubowa i bilardowa otwierają dalsze możliwości wspólnego wypoczynku
  • Wyjątkowy charakter przyjęcia zapewni pokaz koni andaluzyjskich Akademii Sztuki Jeździeckiej Karoliny Wajdy przy muzyce flamenco
  • Bajeczne plenery do rodzinnych sesji zdjęciowych
  • 20 stylowych i komfortowych pokoi dla 40 osób
  • Dojazd: 40 min z Warszawy, 25 min z Łomianek, 15 min z Płońska