KRÓTKOTERMINOWY WYNAJEM NIERUCHOMOSCI I APARTAMENTÓW W WARSZAWIE , KRAKOWIE , MANCHESTERZE , LONDYNIE ,  na Costa Del Sol w Hiszpanii i wielu innych biznesowych miastach Swiata i europy

Oferujemy nieruchomości do którtkoterminowego wynajmu ,wszystkie z możliwością rezerwacji online przez internet 24h na dobę. W naszej bazie  znajdą Państwo wyjątkowo szeroką ofertę nieruchomości udostępnionych do krótkoterminowego wynajmu położonych w centralnych lokalizacjach miasta, poczawszy od wygodnych przytulnych mieszkań po luksusowe apartamenty najwyższej klasy. Ta różnorodność pozwoli wybrać propozycję najlepiej pasującą do Państwa potrzeb i zaplanowanego  budżetu. Za naszym pośrednictwem, z daleka od domu, poczują się Państwo jak u siebie. Nasze apartamenty są bezpieczne , czyste , zawsze przygotowane na Panstwa przyjazd, odpowiadają zachodnioeuropejskim standardom. Wynajęcie apartamentu okazuje się często dużo tańsze niż pobyt w hotelu i na pewno o wiele wygodniejsze. 

Położenie naszych mieszkań gwarantuje łatwy dostęp do największych atrakcji , najpiękniejszych zabytków, muzeów, teatrów i restauracji i miłe otoczenie, gdzie będą Państwo mogli odpocząć po dniu pełnym wrażeń , równiez do najważniejszych centrow biznesowych i wystawienniczych.

Rozumiemy potrzeby naszych gości i świadczymy usługi na najwyższym poziomie, odpowiadające wszelkim wymaganiom Klientów. Wiemy, że pokój hotelowy to za mało by pobyt w obcym mieście spełnił Państwa oczekiwania.

Jesteśmy przekonani, że jeśli raz skorzystają Państwo z usług P&O Apartments będą Państwo chcieli do nas powrócić. Zapraszamy!

U nas taniej niż w Hotelu. Nasze apartamenty są najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących spokój, niezależność i prywatność.

Oferta dla właścicieli Mieszkań
Jeśli posiadacie Państwo mieszkanie w dobrym standardzie , a chcielibyście udostępnić je do wynajmu mając jednocześnie możliwość korzystania z niego we wcześniej ustalonych terminach (np. przyjazd rodziny) chętnie nawiążemy współpracę . Informacje dla właścicieli mieszkań którzy chcieliby powierzyć nam swoje mieszkanie dostępne na stronie
"owners"

Jesteśmy firmą od 2005 roku zajmującą się wynajmem własnych i dzierżawionych Nieruchomości, sami dużo podróżujemy, znamy więc doskonale zalety ale i wady pobytów w Hotelach, w szczególności jeśli chcemy zatrzymać sie dłużej niż na kilka dni lub po prostu wyspać się w ciszy i spokoju. Jeśli więc zależy Państwu na spokojnym i nieskrępowanym pobycie, zapraszamy do korzystania z wynajmu Apartamentów. Rynek Krótkoterminowego Wynajmu Apartamentów doskonale funkcjonuje w większości dużych miast Europy.

Dla osób podróżujących w biznesie posiadamy Apartamenty wyposażone w stały , szybki dostęp do Internetu z wi-fi, miejsca do pracy, lokalizacje w ścisłym centrum biznesowym warszawy lub w przyległych dzielnicach. Jeżeli chcielibyście Państwo korzystać ze specjalnych stawek korporacyjnych podczas swoich pobytów, wizyt zaproszonych gości oraz partnerów biznesowych, uprzejmie prosimy o kontakt :
olaf.rogalski@pandoapartments.eu lub tel  +48506130885  jak równiez do zapoznania się z naszą oferta dla Klientów Koropracyjnych

Jeśli natomiast planujecie Państwo pobyt z dziećmi, posiadamy również Apartamenty przyjazne dzieciom, z możliwością dodatkowego wyposażona w zabawki dla dzieci, fotelik do karmienia, możliwość dostawienia łóżeczka niemowlęcego, wanienkę do kąpieli dla dziecka.

Jeśli planujecie Państwo pobyt turystyczny i macie zamiar zwiedzać miasto, proponujemy Apartamenty i studia w samym centrum życia nocnego  i sąsiedztwie Starego Miasta/

Dla osób liczących się z budżetem lub cieniących ciszę i spokój mamy również tańszą ofertę mieszkań w dzielnicach sąsiadujących z centrum ale na linii Metra lub z bezpośrednim szybkim połączeniem do centrum.

BIURO W HISZPANII -  PANDO Apartments S.L.

Posiadamy równiez biuro w Hiszpanii na Costa Del Sol, w centrum Marbelli, gdzie oferujemy nieruchomości do sprzedaży jak równiez do wynajmu wakacyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.pandoapartments.es

PRASA O NAS :

Costa Del Sol News -  English Newspeper - New Office P&O Apartments S.L. in Marbella  - 07.2011

Open article in PDF:


Euro Weekly News - New Office P&O Apartments S.L. in Marbella  - 07.2011

Open article in PDF:

Rzeczpospolita - Na weekend z Szampanem - 07.2011

Open article in PDF:

Artykuł w ONET BIZNES 11.2010  >>>>

Miesięcznik Dobre Wnętrze 10.2010 >>>

Open article in PDF

Super TV - 10.2010

Open article in PDF:

All Inclusive - Gdzie najlepiej kupić nieruchomości wakacyjne - 12.2010

Open article in PDF:

All Inclusive - Inwestycje w Nieruchomości w dobie kryzysu - 10.2010

Open article in PDF:

Artykuł w miesieczniku  PODRÓŻE 06.2010  >>>>

Biznes Warszawski - 30.07.2007

Open article in PDF:

Dziennik Polska - 03.06.2008

Open article in PDF:

metro - 06.05.2008

Open article in PDF:

Rzeczpospolita - 07.11.2007

Open article in PDF:

Rzeczpospolita 23.07.2007

Open article in PDF:

SUR Marbella - Estepona (Malaga | Costa Del Sol |Hiszpania)- 08.06.2009 cz-1

Open article in PDF:

SUR Marbella - Estepona (Malaga | Costa Del Sol |Hiszpania)- 08.06.2009 cz-2

Open article in PDF:

SUR Marbella - Estepona (Malaga | Costa Del Sol |Hiszpania)- 08.06.2009 cz-3

Open article in PDF:

KRÓTKOTERMINOWY WYNAJEM APARTAMENTÓW W WARSZAWIE

W Warszawie nasza oferta skierowana jest głownie do rodaków, którzy czasowo wyjechali z kraju. W Polsce pozostało puste mieszkanie, którego nie mają czasu się doglądać. Chcą jednak mieć ten komfort i gwarancję, ze każdy krótszy lub  dłuższy pobyt w kraju będą mogli spędzić we własnym mieszkaniu. Nawiążemy również współpracą z osobami które z różnych względów nie chcą wynajmować  swoich mieszkań długoterminowo .

Chętnie nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy posiadają mieszkanie w dobrym standardzie  w CENTRUM WARSZAWY i chcieliby je wynająć, zachowując jednak pełne prawo do korzystania z niego w dogodnych dla siebie terminach.

Zainwestowałeś w nieruchomość? Jesteś właścicielem mieszkania w Warszawie?  Zapraszamy do współpracy ! Mieszkanie może zarabiać przez cały rok i to w dwojaki sposób : poprzez stały wzrost cen Nieruchomości w Warszawie jak również poprzez krótkoterminowy wynajem.

Krótkoterminowy wynajem uwolni Cię od wszelkich problemów związanych z  długoterminowym wynajmowaniem własnego mieszkania :

- nie musisz starać się o klientów,

- nie będziesz zaskoczony nagłym odejściem lokatorów

-nikt tez nie będzie mógł zająć Twojego lokalu „przez  zasiedzenie” a i to się zdarza.

- w każdej chwili możesz odwiedzić swoje mieszkanie, zaprosić rodzinę lub znajomych

- zawsze kiedy przyjedziesz Twoje mieszkanie będzie czyste, sprzątnięte, z czekającą na Ciebie świeżą pościelą i ręcznikami.

-nie czekasz miesiącami na opłatę za czynsz

- nie płacisz prowizji żadnej agencji

Nam możesz wynająć z dnia na dzień, na dowolny czas i w dowolnym terminie. Możesz wynająć np. tylko w sezonie, kiedy Ty będziesz wypoczywał w jakimś bajecznym miejscu, z dala od warszawskiego zgiełku.

Według ostatnich badan rynku Nieruchomości w Europie Warszawa jest jednym z rynków najrentowniejszych i gwarantuje w ciągu najbliższych lat stały wzrost cen.

Nasze doświadczenie pozwoli powiększyć Twój zysk dzięki czemu  szybko zwrócą się koszty j inwestycji

Dysponujemy popularną stroną internetowa,  znakomicie rozreklamowaną we wszystkich światowych wyszukiwarkach, która szczegółowo opisuje każdą nieruchomość , jej okolice i pobliskie atrakcje, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać najodpowiedniejsze mieszkanie w najdogodniejszym miejscu. Nasza strona posiada wysoki, stale rosnący wskaźnik PR , jest wysoko pozycjonowana w światowych wyszukiwarkach, np.w google pojawiamy się na pierwszych pozycjach wyszukiwania. Dziennie odnotowujemy kilkaset odwiedzin naszego serwisu.

W Polsce i w Europie prowadzimy szeroko zakrojona akcję marketingową, tak aby nasza marka była rozpoznawalna i kojarzona z wysokim poziomem usług. Mamy wykupiony szereg reklam, m.in. w Google, w  wielu popularnych serwisach związanych z branżą turystyczną i hotelową, współpracujemy z wieloma serwisami w Europie. Wszystkie wymienione instytucje pomogą nam w promocji Twojej Nieruchomości, jeśli tylko do nas przystąpisz.

Naszym celem jest pozyskiwanie jak największej ilość zadowolonych klientów, którzy oczekują usług na optymalnym poziomie za odpowiednią cenę, dzięki czemu Ty otrzymujesz najlepszą rentowność swojej Nieruchomości i maksymalny zwrot poniesionej inwestycji. My natomiast mamy szeroką rzeszę stale powracających do nas klientów .

Wykorzystanie Nieruchomości przez właściciela

Na naszej stronie internetowej prowadzimy , aktualizowany na bieżąco kalendarz wynajmu dzięki czemu masz stały podgląd  obłożenia  swojej Nieruchomości. Masz też możliwość skorzystania z własnego mieszkania jeśli tylko planujesz pobyt swój lub rodziny w Warszawie. Wystarczy ze odpowiednio wcześniej powiadomisz nas o potrzebie skorzystania z mieszkania a my zablokujemy je w kalendarzu dla wynajmujących na okres jaki będzie Ci potrzebny.

Przygotowanie Nieruchomości do wynajmu krótkoterminowego

Zanim przyjmiemy nieruchomość do wynajmu, oceniamy jej potencjał:  sprawdzamy atrakcyjność, lokalizację, wystrój i wyposażenie. Staramy się przewidzieć  (na podstawie naszego doświadczenia) jakie niedogodności mogą wystąpić podczas jej użytkowania.

Gdy nieruchomość  spełniała już nasze i naszych klientów oczekiwania, zanim wprowadzimy ją do obiegu, staramy się optymalnie zaaranżować wnętrze , zatrudniając do tego cenionych artystów plastyków i dekoratorów wnętrz mających bogate doświadczenie w aranżacji wnętrz hotelowych jak również luksusowych apartamentów pod wynajem .Przygotowujemy również sesję zdjęciową , tak aby zdjęcia jak najwierniej odzwierciedlały stan rzeczywisty mieszkania. Dla bardziej wymagających klientów  jesteśmy w stanie nagrać również wirtualne zwiedzanie apartamentów tak aby klient mógł zajrzeć w każde miejsce i ocenić czy rzeczywiście jest to miejsce gdzie chciałby się zatrzymać i spędzić czas w domowych i niekrępujących  warunkach. Przygotowaną w ten sposób prezentację możecie otrzymać na płycie i wykorzystać w przyszłości na przykład przy sprzedaży mieszkania.

Wynajem

Dla spokoju właścicieli i naszego, od klientów na ogół pobieramy kaucję na wypadek przypadkowych,  drobnych zniszczeń . Mieszkanie jest przekazywana klientowi przez naszego pracownika bezpośrednio w lokalu na podstawie odpowiedniego protokołu. Wymagane jest również aby klient posiadał dokument tożsamości, którego numer spisujemy.  Odbiór kluczy odbywa się także w lokalu, gdzie zawsze sprawdzamy jego stan. Każdorazowo  mieszkanie jest starannie sprzątane , przez nasze przeszkolone ekipy, zmieniana jest pościel i ręczniki . Mieszkanie jest więc cały czas utrzymywane w nienagannym stanie. Na klientów czekają zawsze świeże ręczniki,  pościel, zestaw mydeł, szamponów i innych akcesoriów toaletowych , jest również woda mineralna, kawa i herbata , tak aby nasz  gość nie  musiał zaczynać pobytu od  zakupów podstawowych produktów.

Obsługa Nieruchomości

Biorąc Twoje mieszkanie pod swoją opiekę zajmujemy się także drobnymi naprawami usterek, które  mogą zdarzyć się w  apartamencie podczas Twojej nieobecności, a  w razie czego znajdujemy również odpowiednich fachowców. W razie konieczności wprowadzamy też niezbędne  modernizacje czy zmiany w wyposażeniu poprawiające funkcjonalność Nieruchomości .

 

WAKACYJNY WYNAJEM APARTAMENTÓW W HISZPANII

 

Przygotowaliśmy dla naszych klientów również ofertę wynajmu apartamentów w Hiszpanii na Costa Del Sol ,w okolicach Marbelli, Calahondy, Estepony . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :  www.pandoapartments.es posiadacie Państwo apartamenty na Costa Del Sol lub chcielibyście spędzić urlop w okolicy Puerto Banus , zapraszamy do współpracy.