KRÓTKOTERMINOWY WYNAJEM NIERUCHOMOSCI I APARTAMENTÓW W WARSZAWIE , KRAKOWIE , MANCHESTERZE , LONDYNIE ,  na Costa Del Sol w Hiszpanii i wielu innych biznesowych miastach Swiata i europy

P&O Serviced Apartments Group od 17 lat zajmuje się krótko i długoterminowym wynajmem mieszkań. Obecnie w ofercie m amy prawie 200 apartamentów w Warszawie. Oferujemy również zakwaterowanie korporacyjne w innych miastach Polski (Kraków, Wrocław, Gdańsk), w Manchesterze (Wielka Brytania) oraz na Costa del Sol (Hiszpania). Dzięki sieci kontaktów i partnerów możemy na życz enie zorganizować apartament na pobyt pracownika praktycznie w każdejczęści Globu.
Nasze mieszkania są w pełni wyposażone w standardzie hotelowym (pościel, ręczniki, przybory toaletowe, itp.).Zapewniamy wysokiej jakościzakwaterowanie w różnego rodzaj u apartamentach. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę mieszkań: od apartamentów typu studio po apartamenty z trzema sypialniami, od kompaktowych i wygodnych po luksusowe jednostki najwyższej jakości. Zapewniamy, że nasze mieszkania są bezpieczne i czyste ora z spełniają światowe standardy komfortu i udogodnień. Mamy duże doświadczenie na rynku wynajmu i rozumiemy, jak bardzo nasze usługi są doceniane przez firmy i osoby prywatne, zarówno na wakacje, jak i podróże służbowe.

P&O proponujemy innowacyjne na rynku polskim rozwiązanie w postaci apartamentów korporacyjnych, spełniających wszystkie wymagania klienta biznesowego, a jednocześnie dostosowanych do budżetu. Jako je dyna firma w Polsce posiadamy akredytację międzynarodowego stowarzyszenia The Association of Serviced Apartment Providers (ASAP) gwarantującego najwyższe standardy dla korporacyjnego zakwaterowania. Nasza akredytacja jakości
ISAAP potwierdza, że:
• Zostaliśmy surowo oceniani pod kątem spełnienia 250 kryteriów jakości usług, przepisów i bezpieczeństwaiśmy surowo oceniani pod kątem spełnienia 250 kryteriów jakości usług, przepisów i bezpieczeństwa
• Przestrzegamy wszystkich kluczowych wymagań prawnych, ustawowych oraz BHPPrzestrzegamy wszystkich kluczowych wymagań prawnych, ustawowych oraz BHP
• Nasze oferty są przejrzysteNasze oferty są przejrzyste
• Zapewniamy wysokiej jakości obsługę gościZapewniamy wysokiej jakości obsługę gości
• Stosujemy się do najlepszych doświadczeń w branży. Stosujemy się do najlepszych doświadczeń w branży.
https://www.staywithconfidence.com/operator/156/po-apartments/
Przeszliśmy również wielomiesięczną procedurę akredytacyjnąż wielomiesięczną procedurę akredytacyjną -- www.staywithconfidence.com/about-us/
W kwestii dystrybucji różni nas od innych firm zasięg i ilość kanałów sprzedaży, których mamy ponad 120 oraz kontrakty ze kontrakty ze wszystkimi firmami relokacyjnymi w Europie i na świecie, które obsługują Polskę, przez co większość ruchu wszystkimi firmami relokacyjnymi w Europie i na świecie, które obsługują Polskę, przez co większość ruchu korporacyjnego trafia do nas: korporacyjnego trafia do nas: https://www.pandoapartments.eu/en/poland-accredited-provider-serviced-apartments.html

Dodatkowo jako wyłączny partner jako wyłączny partner TAS Alliance TAS Alliance na Polskę możemy zapewnić poniższe Unique Selling Propositions: 
• brak minbrak minimalnej lub maksymalnej długości pobytuimalnej lub maksymalnej długości pobytu
• kluczowe lokalizacje w Warszawie (Starówka, Centrum, Mokotów, Wilanów, Okęcie, itp.)kluczowe lokalizacje w Warszawie (Starówka, Centrum, Mokotów, Wilanów, Okęcie, itp.)
• w pełni wyposażone i serwisowane mieszkaniaw pełni wyposażone i serwisowane mieszkania
• samodzielne zameldowanie lub usługa powitania we wszystkich apartamentachsamodzielne zameldowanie lub usługa powitania we wszystkich apartamentach
• spersspersonalizowane pakiety powitalne (woda, kawa, herbata lub specjalne zestawy na życzenie)onalizowane pakiety powitalne (woda, kawa, herbata lub specjalne zestawy na życzenie)
• całodobowe wsparcie techniczne i administracyjnecałodobowe wsparcie techniczne i administracyjne
• 24/24--godzinna gwarancja usługgodzinna gwarancja usług
• wielojęzyczny i doświadczony personelwielojęzyczny i doświadczony personel
• możliwość zamówienia śniadań z dostawąmożliwość zamówienia śniadań z dostawą
• możliwmożliwość zamówienia transferu z lub na lotnisko.ość zamówienia transferu z lub na lotnisko.
Szczegółową ofertę mogą Państwo znaleźć tutaj:
https://www.pandoapartments.eu/en/
https://www.pandoapartments.com.pl/pl/
Zapraszamy do współpracy!

Zespół P&O Apartments GroupGroup

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.pandoapartments.es

PRASA O NAS :

Costa Del Sol News -  English Newspeper - New Office P&O Apartments S.L. in Marbella  - 07.2011

Open article in PDF:


Euro Weekly News - New Office P&O Apartments S.L. in Marbella  - 07.2011

Open article in PDF:

Rzeczpospolita - Na weekend z Szampanem - 07.2011

Open article in PDF:

Artykuł w ONET BIZNES 11.2010  >>>>

Miesięcznik Dobre Wnętrze 10.2010 >>>

Open article in PDF

Super TV - 10.2010

Open article in PDF:

All Inclusive - Gdzie najlepiej kupić nieruchomości wakacyjne - 12.2010

Open article in PDF:

All Inclusive - Inwestycje w Nieruchomości w dobie kryzysu - 10.2010

Open article in PDF:

Artykuł w miesieczniku  PODRÓŻE 06.2010  >>>>

iznes Warszawski - 30.07.2007

Open article in PDF:

Dziennik Polska - 03.06.2008

Open article in PDF:

metro - 06.05.2008

Open article in PDF:

Rzeczpospolita - 07.11.2007

Open article in PDF:

Rzeczpospolita 23.07.2007

Open article in PDF:

SUR Marbella - Estepona (Malaga | Costa Del Sol |Hiszpania)- 08.06.2009 cz-1

Open article in PDF:

SUR Marbella - Estepona (Malaga | Costa Del Sol |Hiszpania)- 08.06.2009 cz-2

Open article in PDF:

SUR Marbella - Estepona (Malaga | Costa Del Sol |Hiszpania)- 08.06.2009 cz-3

Open article in PDF:

KRÓTKOTERMINOWY WYNAJEM APARTAMENTÓW W WARSZAWIE

W Warszawie nasza oferta skierowana jest głownie do rodaków, którzy czasowo wyjechali z kraju. W Polsce pozostało puste mieszkanie, którego nie mają czasu się doglądać. Chcą jednak mieć ten komfort i gwarancję, ze każdy krótszy lub  dłuższy pobyt w kraju będą mogli spędzić we własnym mieszkaniu. Nawiążemy również współpracą z osobami które z różnych względów nie chcą wynajmować  swoich mieszkań długoterminowo .

Chętnie nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy posiadają mieszkanie w dobrym standardzie  w CENTRUM WARSZAWY i chcieliby je wynająć, zachowując jednak pełne prawo do korzystania z niego w dogodnych dla siebie terminach.

Zainwestowałeś w nieruchomość? Jesteś właścicielem mieszkania w Warszawie?  Zapraszamy do współpracy ! Mieszkanie może zarabiać przez cały rok i to w dwojaki sposób : poprzez stały wzrost cen Nieruchomości w Warszawie jak również poprzez krótkoterminowy wynajem.

Krótkoterminowy wynajem uwolni Cię od wszelkich problemów związanych z  długoterminowym wynajmowaniem własnego mieszkania :

- nie musisz starać się o klientów,

- nie będziesz zaskoczony nagłym odejściem lokatorów

-nikt tez nie będzie mógł zająć Twojego lokalu „przez  zasiedzenie” a i to się zdarza.

- w każdej chwili możesz odwiedzić swoje mieszkanie, zaprosić rodzinę lub znajomych

- zawsze kiedy przyjedziesz Twoje mieszkanie będzie czyste, sprzątnięte, z czekającą na Ciebie świeżą pościelą i ręcznikami.

-nie czekasz miesiącami na opłatę za czynsz

- nie płacisz prowizji żadnej agencji

Nam możesz wynająć z dnia na dzień, na dowolny czas i w dowolnym terminie. Możesz wynająć np. tylko w sezonie, kiedy Ty będziesz wypoczywał w jakimś bajecznym miejscu, z dala od warszawskiego zgiełku.

Według ostatnich badan rynku Nieruchomości w Europie Warszawa jest jednym z rynków najrentowniejszych i gwarantuje w ciągu najbliższych lat stały wzrost cen.

Nasze doświadczenie pozwoli powiększyć Twój zysk dzięki czemu  szybko zwrócą się koszty j inwestycji

Dysponujemy popularną stroną internetowa,  znakomicie rozreklamowaną we wszystkich światowych wyszukiwarkach, która szczegółowo opisuje każdą nieruchomość , jej okolice i pobliskie atrakcje, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać najodpowiedniejsze mieszkanie w najdogodniejszym miejscu. Nasza strona posiada wysoki, stale rosnący wskaźnik PR , jest wysoko pozycjonowana w światowych wyszukiwarkach, np.w google pojawiamy się na pierwszych pozycjach wyszukiwania. Dziennie odnotowujemy kilkaset odwiedzin naszego serwisu.

W Polsce i w Europie prowadzimy szeroko zakrojona akcję marketingową, tak aby nasza marka była rozpoznawalna i kojarzona z wysokim poziomem usług. Mamy wykupiony szereg reklam, m.in. w Google, w  wielu popularnych serwisach związanych z branżą turystyczną i hotelową, współpracujemy z wieloma serwisami w Europie. Wszystkie wymienione instytucje pomogą nam w promocji Twojej Nieruchomości, jeśli tylko do nas przystąpisz.

Naszym celem jest pozyskiwanie jak największej ilość zadowolonych klientów, którzy oczekują usług na optymalnym poziomie za odpowiednią cenę, dzięki czemu Ty otrzymujesz najlepszą rentowność swojej Nieruchomości i maksymalny zwrot poniesionej inwestycji. My natomiast mamy szeroką rzeszę stale powracających do nas klientów .

Wykorzystanie Nieruchomości przez właściciela

Na naszej stronie internetowej prowadzimy , aktualizowany na bieżąco kalendarz wynajmu dzięki czemu masz stały podgląd  obłożenia  swojej Nieruchomości. Masz też możliwość skorzystania z własnego mieszkania jeśli tylko planujesz pobyt swój lub rodziny w Warszawie. Wystarczy ze odpowiednio wcześniej powiadomisz nas o potrzebie skorzystania z mieszkania a my zablokujemy je w kalendarzu dla wynajmujących na okres jaki będzie Ci potrzebny.

Przygotowanie Nieruchomości do wynajmu krótkoterminowego

Zanim przyjmiemy nieruchomość do wynajmu, oceniamy jej potencjał:  sprawdzamy atrakcyjność, lokalizację, wystrój i wyposażenie. Staramy się przewidzieć  (na podstawie naszego doświadczenia) jakie niedogodności mogą wystąpić podczas jej użytkowania.

Gdy nieruchomość  spełniała już nasze i naszych klientów oczekiwania, zanim wprowadzimy ją do obiegu, staramy się optymalnie zaaranżować wnętrze , zatrudniając do tego cenionych artystów plastyków i dekoratorów wnętrz mających bogate doświadczenie w aranżacji wnętrz hotelowych jak również luksusowych apartamentów pod wynajem .Przygotowujemy również sesję zdjęciową , tak aby zdjęcia jak najwierniej odzwierciedlały stan rzeczywisty mieszkania. Dla bardziej wymagających klientów  jesteśmy w stanie nagrać również wirtualne zwiedzanie apartamentów tak aby klient mógł zajrzeć w każde miejsce i ocenić czy rzeczywiście jest to miejsce gdzie chciałby się zatrzymać i spędzić czas w domowych i niekrępujących  warunkach. Przygotowaną w ten sposób prezentację możecie otrzymać na płycie i wykorzystać w przyszłości na przykład przy sprzedaży mieszkania.

Wynajem

Dla spokoju właścicieli i naszego, od klientów na ogół pobieramy kaucję na wypadek przypadkowych,  drobnych zniszczeń . Mieszkanie jest przekazywana klientowi przez naszego pracownika bezpośrednio w lokalu na podstawie odpowiedniego protokołu. Wymagane jest również aby klient posiadał dokument tożsamości, którego numer spisujemy.  Odbiór kluczy odbywa się także w lokalu, gdzie zawsze sprawdzamy jego stan. Każdorazowo  mieszkanie jest starannie sprzątane , przez nasze przeszkolone ekipy, zmieniana jest pościel i ręczniki . Mieszkanie jest więc cały czas utrzymywane w nienagannym stanie. Na klientów czekają zawsze świeże ręczniki,  pościel, zestaw mydeł, szamponów i innych akcesoriów toaletowych , jest również woda mineralna, kawa i herbata , tak aby nasz  gość nie  musiał zaczynać pobytu od  zakupów podstawowych produktów.

Obsługa Nieruchomości

Biorąc Twoje mieszkanie pod swoją opiekę zajmujemy się także drobnymi naprawami usterek, które  mogą zdarzyć się w  apartamencie podczas Twojej nieobecności, a  w razie czego znajdujemy również odpowiednich fachowców. W razie konieczności wprowadzamy też niezbędne  modernizacje czy zmiany w wyposażeniu poprawiające funkcjonalność Nieruchomości .

 

WAKACYJNY WYNAJEM APARTAMENTÓW W HISZPANII

Przygotowaliśmy dla naszych klientów również ofertę wynajmu apartamentów w Hiszpanii na Costa Del Sol ,. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :  www.pandoapartments.es posiadacie Państwo apartamenty na Costa Del Sol lub chcielibyście spędzić urlop w okolicy Puerto Banus , zapraszamy do współpracy.