Zarzadzanie krotkoterminowym wynajmem apartamentow - Zgłoś mieszkanie do krótkoterminowego wynajmu.

Kontak :  Aleksandra Kwasniewska , tel +48 606 300 083 , email : listing@pandoapartments.eu

Oferta współpracy w zakresie obsługi nieruchomości:

- serwis sprzątający

- serwis techniczny

- obsługa administracyjna

Szanowni Państwo,

Niniejszym mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie obsługi administracyjno-technicznej mieszkań, którą opracowaliśmy bazując na naszym doświadczeniu w administracji mieszkaniami przeznaczonymi do wynajmu krótkoterminowego.

Swoją ofertę kierujemy do:

- osób i firm wynajmujących apartamenty, które chcą pozbyć się problemu z utrzymaniem czystości

- osób i firm wynajmujących apartamenty, które chcą pozbyć się problemu z utrzymaniem czystości, serwisem technicznym i przekazywaniem kluczy

- osób i firm, które wynajmują apartamenty i chcą pozyskać dodatkowe kanały sprzedaży za pośrednictwem naszego portalu

- osób i firm, które wynajmują apartamenty i chcą przekazać zarządzanie mieszkaniami i obsługę klientów profesjonalnej firmie

- osób/ firm pragnących zainwestować w nieruchomości przeznaczone do wynajmu.

Jesteśmy firmą działającą na warszawskim rynku od 2004 roku

Oferujemy nieruchomości do krótkoterminowego wynajmu w Warszawie, wszystkie z możliwością rezerwacji online przez Internet 24h na dobę. W naszej bazie  znajduje się wyjątkowo szeroka oferta nieruchomości udostępnionych do krótkoterminowego wynajmu położonych w różnych dzielnicach Warszawy, począwszy od wygodnych przytulnych mieszkań po luksusowe apartamenty najwyższej klasy.

Nasze apartamenty są bezpieczne, czyste, zawsze przygotowane na przyjazd gości, odpowiadają zachodnioeuropejskim standardom.

Cechuje nas pasja i solidność, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

 

Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu, doskonale znamy potrzeby klientów korzystających z naszych usług i naszej konkurencji, dzięki czemu opracowaliśmy standardy obsługi nieruchomości, zdejmując tym samym ten obowiązek z Państwa. Znajomość rynku pozwala nam na doradztwo przy wyborze lokalizacji, wielkości nieruchomości, po określeniu standardu przedstawimy Państwu szacunkowy przychód z wynajmu krótkoterminowego.

Mając w swojej bazie największą ilość apartamentów do obsługi wśród firm na warszawskim rynku, uważamy, że jesteśmy najlepszą, która oferuje kompleksową obsługę: przygotowanie nieruchomości do wynajmu hotelowego (nadzór nad pracami remontowymi, urządzanie i homestaging z profesjonalną sesją zdjęciową), a następnie administracją i obsługą nieruchomości w zakresie technicznym i porządkowym oraz obsługa rezerwacji i klientów.

W razie konieczności pośredniczymy także w sprzedaży nieruchomości.

Wraz ze zwiększającą się liczbą właścicieli mieszkań z nami współpracującymi, opracowaliśmy poniższą ofertę, która przedstawi jakie korzyści można osiągnąć, gdy zdecydują się Państwo na nasze profesjonalne usługi.

Jako administrator m.in. zapewniamy

• Doradztwo w zakresie przygotowania mieszkania pod wynajmem hotelowy

• Doradztwo lub aranżację poszczególnych apartamentów

• profesjonalną sesję zdjęciowa z Homestagingiem

• utrzymywane mieszkania w standardzie hotelowym

• pozyskiwanie najemców

• serwis sprzątający

• serwis techniczny i drobne naprawy

• obsługę recepcyjną

• obsługę rezerwacji i klientów

• dokonywanie bieżącej oceny oraz sugerowanie odpowiedniej wysokości stawek za wynajem w poszczególnych sezonach

• proponowanie ulepszeń, napraw, modyfikacji w wystroju wnętrz Lokalu, które w ocenie będą niezbędne, bądź mogą zwiększyć atrakcyjność Lokalu z punktu widzenia potencjalnych najemców

Poniżej przedstawiamy Państwu projekt administrowania apartamentami, usług techniczno-porządkowych wraz z cennikiem za wymienione usługi.