Apartament URBAN SKY 2 Apartments AQ Acentor - Malaga - Costa del Sol - Hiszpania

Málaga Centro, Paseo Maritiscos 30

Standard Plus

Numer Referencyjny: VUT/MA/77854

67pow. 3ilość pokoi 4dla osób 0łózka jednoosobowe 2łóżka dwuosobowe

Cena za dzień od :(2-6 dni)

1080PLN

 
  • 1080PLN za dobę

Cena tygodniowa od :(7-27 dni)

8638PLN

 
  • 1234PLN za dobę

Cena za 28 dni od :(28-90 dni)

30233PLN

 
  • 1080PLN za dobę

Wynajem długoterminowy(91+ dni)

Cena za 28 dni od :

25914PLN

 
  • 926PLN za dobę

Urban Sky Tower Malaga Center

Luksusowy apartament z dwiema sypilanim w nowoczsenym apartamtowcu z 2024 roku URBAN SKY Apartments  AQ Acentor 

Lokalizacja jest bardzo dobrze skomunikoania  z historycznym centrum Malagi , plażą Malagi, Portem Muelle Uno, szpitalami, szkołami podstawowymi i średnimi, centrami handlowymi i obiektami sportowymi, otoczona jest strefami dla pieszych alejek, gdzie można pospacerować i zrelaksować się po długim dniu lub rozpocząć dzień w energiczny sposób wicieczkę rowerową pobliskimi trasami rowerowymi. 

Jeśli kochasz życie w mieście, masz wszystko, czego potrzebujesz właśnie tutaj: dom i rodzinę, pracę, zakupy i niezliczone wydarzenia i plany, aby jak najlepiej wykorzystać każdą sekundę w sposób, w jaki zawsze chciałeś.

Każde z apartamentó  jest starannie zaprojektowane z naciskiem na miejskie, ekskluzywne i funkcjonalne życie. Do dyaspozycji  2 do 3 sypialni, dzięki czemu możesz wybrać ten, który odpowiada Twoim wymaganiom przestrzennym.

Jeśli podoba Ci się pomysł mieszkania w jednym z najwyższych budynków w Andaluzji, to jest to nowy dom dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się o kompleksie mieszkalnym stworzonym dla Ciebie.


CIESZ SIĘ POWIERZCHNIAMI WSPÓLNYMI NA WYSOKOŚCI
Najbardziej innowacyjną rzeczą w Twoim nowym domu są strefy wspólne: pralnia, sale co-workingowe i wielofunkcyjne, gastrobar, ekrany kinowe, możliwości handlowe, prywatne przestrzenie dla pieszych i ścieżka rowerowa w okolicy. Wszystkie te zarządzane poprzez aplikację, abyś mógł je w pełni wykorzystać.

Dodatkowo, Twój ekskluzywny basen na dachu ze spektakularnym widokiem na miasto i przestronne tereny zielone pozwolą Ci cieszyć się kontaktem z naturą i tworzeniem wspomnień z ludźmi, których kochasz. Wszystkie możliwości rekreacji, jakie możesz sobie wyobrazić, bez konieczności wychodzenia gdziekolwiek.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

- Apartamenty z 1 , 2 ,3   sypialniami.
- W pełni wyposażona kuchnia
- Wideodomofon
- Inteligentny dom
- Basen
- Pralnia
- Pokój do wspólnej pracy
- Ekran kinowy
- Przestronne tereny zielone, ciągi piesze i ścieżka rowerowa w okolicy
- Strefy handlowe

Bienvenidos a Málaga, una ciudad fascinante. Gracias a sus encantos, Málaga se ha convertido en un destino muy popular de vacaciones. Se trata de una ciudad llena de sorpresas, salpicada de rincones cautivadores que no dejan indiferente a nadie. Tanto los emplazamientos más típicos, como los menos concurridos, enamoran al visitante. No hay rincón de Málaga que deba dejarse sin explorar. ¡Descubra por qué! Alquile apartamentos en Málaga para gozar de unas vacaciones perfectas.

 

Mas Informacion_turistica_- Malaga


View Larger Map

w okresie od w okresie do minimalny okres wynajmu jednodniowy Cena za dzień od : Cena tygodniowa od : Cena za 28 dni od :
2024-07-01 2024-09-30 4 3456 PLN 1296 PLN 8207 PLN 30233 PLN