Apartament SOHO FACTORY 10 - Praga - Warszawa - Polska

Warszawa Praga-Południe, Żupnicza

Luksusowy

Numer Referencyjny: SOHO-10-1B-4P

Rabat LAST MINUTE 5% (oferta dla rezerwacji rozpoczynających się dziś, jutro lub pojutrze)
46pow. 2ilość pokoi 4dla osób 0łózka jednoosobowe 2łóżka dwuosobowe

Cena za dzień od :(2-6 dni)

266PLN

280
 • 280
  266PLN za dobę

Cena tygodniowa od :(7-27 dni)

1710PLN

1800
 • 258
  245PLN za dobę

Cena za 28 dni od :(28-90 dni)

7600PLN

8000
 • 286
  272PLN za dobę

Wynajem długoterminowy(91+ dni)

Cena za 28 dni od :

6650PLN

7000
 • 250
  238PLN za dobę

Nowoczesny apartament znajduje się na 7 piętrze, w nowym budynku "Verbel" na Pradze. przy Żupniczej 18a, na terenie SOHO FACTORY. 
Apartament nowocześnie urządzony, wygodne dwuosobowe łóżko w sypialni, szeroka rozkładana sofa w salonie, stolik z krzesłami. W mieszkaniu znajdą Państwo wyposażenie niezbędne do codziennego życia, w pełni wyposażony aneks kuchenny, pralkę, suszarkę, przybory kuchenne, szafa. 
Mieszkanie znakomite na długie pobyty, jak również na pobyt krótkoterminowy i zwiedzanie Warszawskiej Pragi. 
Do centrum Warszawy działa sprawnie miejska komunikacja, warszawska Starówka jest dokładnie po drugiej stronie Wisły, jedynie 2 przystanki tramwajem do Stadionu Narodowego, dogodny dojazd do Lotniska Chopina. Stara Praga to dzielnica która cieszy się coraz większą popularnością i jest chętnie odwiedzana przez turystów. Kwitnie tu życie kulturalne - liczne galerie i kluby, np. Soho Factory, czy fabryka Wedla, a także liczne kawiarnie i restauracje. 

Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

W okolicy znajdziecie Państwo sklepy, kawiarenkę, salon kosmetyczny, solarium, sklepy itp. użyteczne miejsca.

 •     Kuchnia: płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka z zamrażarką, czajnik elektryczny, zmywarka, stół z krzesłami
 •     Salon: dwuosobowa sofa - 140x200, TV, stolik kawowy
 •     Sypialnia: dwuosobowe łóżko 160x200, biurko, fotel, zabudowa meblowa
 •     Łazienka: prysznic, umywalka, wc, pralka 
 •     Przedpokój: szafa
 •     Serwis zawiera: komplet pościeli i ręczników deska do prasowania, żelazko, odkurzacz, suszarka do włosów.

 

Prawobrzeżna Praga przez stulecia była samodzielnym miastem, przyłączonym formalnie do Warszawy dopiero u schyłku XVIII wieku. Przez lata drugorzędna część miasta, w której funkcjonowały obok siebie trzy różne wyznania (katolicyzm, prawosławie i judaizm), ocalała od zniszczeń wojennych. Jest dziś fascynującą dzielnicą, którą artyści wybierają na atelier, galerie oraz alternatywne teatry. Powstały tu modne kluby i niezwykle specyficzny klimat, a obiekty postindustrialne zamieniono w centra kultury, kina, galerie i puby. Z drugiej strony to właśnie na Pradze spotkamy wiele ulic, które w całości zachowały dawną zabudowę, odnajdziemy dawne latarnie i przedwojenne bruki.

Soho Factory

Awangardowa przestrzeń dla kultury i biznesu

W jedynej europejskiej stolicy, gdzie artystyczny świat nie ma jeszcze wyznaczonej dzielnicy, powstało w jednej z najstarszych części prawobrzeżnej Warszawy, SoHo Factory. Jest to warszawski odpowiednik nowojorskiego SoHo, w którym stare fabryki zostały zamienione  na galerie i lofty, pełne artystycznego ducha.

Organizowane są tu liczne wydarzenia, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio SoHo Factory miał zaszczyt przyjąć Beru Khyentse Rinpocze, żywą legendę buddyzmu tybetańskiego. Dla wielbicieli wzornictwa interesujący był Wawa Design Festiwal, łączący wystawy, warsztaty i konkursy. Innym festiwalem, tym razem dla fanów muzyki jazzowej był Warsaw Summer Jazz Days Festival, podczas którego można było uczestniczyć w licznych koncertach.

Wydarzeń jest nieskończona ilość dlatego gorąco zachęcamy do tego aby każdy chętny znalazł sobie coś dla siebie, odwiedzając strone internetową http://www.sohofactory.pl/wydarzenia, jak na razie wygląda na to że ich liczba będzie się wciąż mnożyć a jakość kusić oryginalnością oraz różnorodnością.

 

Fabryka Wedla

               Fabryka mieszcząca się na Pradze, przy ulicy Zamoyskiego, nie była pierwszą lokalizacją Wedla. Ciekawostką jest iż Karol Wedel otworzył pierwszą firmową cukiernię wraz z mała przyzakładową fabryką na Miodowej 12!

Wraz z następcami i wydarzeniami historycznymi, będąc w pewnym czasie znana na cały świat, fabryka spotyka się z wzlotami i upadkami. Dziś nie jest już własnością rodziny Wedlów, lecz nadal możemy skosztować wyśmienitych wyrobów czekoladowych w Pijalniach Wedla, tj. innowacyjny produkt z lat 1936, jakim było Ptasie Mleczko czy też tradycyjny Torcik Wedlowski lub Tabliczki Karmelowe, pierwsze pełne o tym smaku na rynku, oraz mnóstwo innych pysznych produkcji. Jak również proponujemy ich wykupienie w sklepie firmowym, dając możliwość delektowania się nimi w zaciszu własnego domu lub stanowią pyszny pomysł na prezent.

Dlatego zachęcamy do wybrania się do jednej z takich Pijalni Czekolady: http://wedelpijalnie.pl/pl, gdzie można ochłodzić się przy deserach lodowych lub przeciwnie rozgrzać się przy ciepłej czekoladzie.

 

Muzeum PRL-u

               Muzeum PRL-u zostało założone w miejscu  byłego Dworu Nowa Ruda, który po zamknięciu PGR-ów w Polsce popadł w ruinę. Jest to kapsuła czasu, zwiedzając wystawy przenosimy się do czasów PRL-u, dzięki umeblowaniu typowego dla tamtejszych mieszkań.

               Zapraszamy do pogłębienia swojej świadomości historycznej w każdy weekend, http://www.muzeumprl-u.pl/.

Ząbkowska

               Ulica Ząbkowska na Warszawskiej Pradze liczy niezliczone atrakcje, między innymi bary i restauracje, które się tam znajdują są interesującym przeżyciem dla turystów jak i dla samych mieszkańców. Jest to ulica tętniąca życiem z niespotykanym klimatem. Można spędzić czas w lokalach o wysokiej renomie wśród artystów, imprezowiczów i zwykłych ludziach. Każde miejsce jest unikatowe i zachęca do wtopienia się w jego kultowy charakter. Inna muzyka, architektura i wystrój przedwojennej Warszawy, kuszące ceny, spokojna i ciekawa atmosfera, interesujący ludzie, z dala od gmachu stołecznych klubów, taka właśnie jest ulica Ząbkowska.

Zachęcamy do zapoznania się z jej bardzo ciekawą historią oraz innymi wydarzeniami z nią związanymi: http://www.ulicazabkowska.pl/.Ogród Zoologiczny

ul. Ratuszowa 1/3
www.zoo.waw.pl Otwarty w 1928 roku, w północnej części Parku Praskiego. W okresie II wojny światowej całkowicie zniszczony. Otworzono go ponownie w roku 1948. Obecnie znajduje się tutaj ok. 5000 zwierząt, przedstawicieli prawie 500 gatunków, jednak prawdziwą atrakcją warszawskiego ZOO są brunatne miśki, których wybieg znajduje się na zewnątrz ogrodu i które podziwiane są przez przechodniów

 Kościół Matki Bożej Loretańskiej

ul. Ratuszowa 5a
www.mbloretanska.republika.pl To najstarsza świątynia Pragi, wzniesiona w I połowie XVII wieku. Jej projektantem był królewski architekt Konstanty Tencalla. We wnętrzu znajduje się tzw. domek loretański (kopia domu Matki Boskiej znajdującego się we włoskim miasteczku Loretto), w którym znajduje się XV-wieczna figura Matki Boskiej Kamionkowskiej.

 Plaża nad Wisłą

ul. Wybrzeże Helskie 1/5 Kilkusetmetrowa plaża (czynna w sezonie letnim) pozwala na wiele rozrywek – leżaki, wiklinowe kosze oraz boiska do siatkówki i badmintona, a wieczorami muzyka najlepszych dj’ów. Wszystkich z pewnością zauroczy też, widziana stąd w całej okazałości, jedna z najładniejszych panoram Starówki.
Nad Wisłą znajdują się jeszcze dwie plaże: na cyplu Czerniakowskim i przy ulicy Wał Miedzeszyński, na wysokości ulicy Krynicznej

 

 

 

 Dawna Komora Wodna

ul. Kłopotowskiego 1/3

Jest jednym z najcenniejszych i najstarszych zabytków prawobrzeżnej Warszawy, zwany także Domem pod Kolumnami.
Wzniesiony według projektu Antonio Corazziego w latach 1824-1825, na potrzeby Miejskiego Wydziału Mostowego. Budynek usytuowany był przy wjeździe na most łyżwowy, który stanowił przeprawę na drugi brzeg Wisły. Pobierano tutaj opłaty za przejazd. Komora pełniła swoją funkcję do 1864 roku, kiedy to wybudowano pierwszą stałą przeprawę przez Wisłę - most Kierbedzia. Na fasadzie budynku umieszczono płaskorzeźbę dłuta Tomasza Accardiego, która przedstawia boga mórz Neptuna powożącego rydwanem zaprzężonym w konie o rybich ogonach, w otoczeniu delfinów. Ciekawostką są żeliwne tablice dokumentujące rekordowo wysoki stan wody w Wiśle w 1813, 1839 i 1844 roku.
W latach 2007-2008 budynek przeszedł generalny remont. Obecnie swoją siedzibę ma tutaj jeden z oddziałów stołecznego Urzędu Stanu Cywilnego


Pomnik Kościuszkowców
ul. Wybrzeże Szczecińskie Pomnik upamiętniający żołnierzy 1. Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. We wrześniu 1944 roku podjęli oni zakończone niepowodzeniem próby przeprawienia się na lewy brzeg Wisły, w celu niesienia pomocy powstańczej Warszawie. Monument, projektu Andrzeja Kastena, powstał z inicjatywy Związku Kombatantów Wojska Polskiego i Klubu Kościuszkowca. Przedstawia żołnierza wyciągającego rękę w dramatycznym geście w stronę lewobrzeżnej Warszawy. Odlana z brązu 12-metrowa rzeźba została odsłonięta w styczniu 1985 roku. Autorem architektury otoczenia pomnika jest B. Chylińsk

 Cerkiew metropolitalna św. Marii Magdaleny

al. Solidarności 52

Zbudowana w II połowie XIX wieku, formą nawiązuje do architektury bizantyjskiej. Powstała na miejscu zburzonego pod koniec XVIII wieku kościoła św. Andrzeja, jako symbol rosyjskiego panowania. Miała służyć dużej kolonii rosyjskiej zamieszkałej w okolicach dzisiejszej ulicy Jagiellońskiej oraz podróżnym przybywającym z Rosji. W podziemiach cerkwi przechowywane są ocalone fragmenty mozaik z nieistniejącego soboru Aleksandra Newskiego w Warszawie. Podczas II wojny światowej cerkiew ocalała, dzięki czemu wnętrze zachowało pierwotny wystrój. Obecnie jest to Katedra Kościoła Prawosławnego

 Katedra św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika (Bazylika Mniejsza)

ul. Floriańska 3

Budowa tej katolickiej świątyni miała źródło nie tylko w duszpasterskich potrzebach parafii, ale była też odpowiedzią narodu na prowadzoną rusyfikację. W drugiej połowie XIX wieku powstała na Pradze monumentalna cerkiew Marii Magdaleny. Wówczas proboszcz tutejszej parafii przystąpił do budowy nowego, neogotyckiego w formie, kościoła. Strzeliste 75-metrowe wieże były widoczne z daleka i przewyższyły cebulową kopułę pobliskiej cerkwi. W czasie II wojny światowej kościół został zburzony, ocalały jedynie fragmenty zewnętrznych murów oraz figury patronów: św. Michała Archanioła i św. Floriana. Odbudowa trwała do 1970 roku i przebiegała z wielką dokładnością, przy użyciu cegieł jakie produkowano w XIX wieku.

 

Dawna Komora Wodna

ul. Kłopotowskiego 1/3

Jest jednym z najcenniejszych i najstarszych zabytków prawobrzeżnej Warszawy, zwany także Domem pod Kolumnami.
Wzniesiony według projektu Antonio Corazziego w latach 1824-1825, na potrzeby Miejskiego Wydziału Mostowego. Budynek usytuowany był przy wjeździe na most łyżwowy, który stanowił przeprawę na drugi brzeg Wisły. Pobierano tutaj opłaty za przejazd. Komora pełniła swoją funkcję do 1864 roku, kiedy to wybudowano pierwszą stałą przeprawę przez Wisłę - most Kierbedzia. Na fasadzie budynku umieszczono płaskorzeźbę dłuta Tomasza Accardiego, która przedstawia boga mórz Neptuna powożącego rydwanem zaprzężonym w konie o rybich ogonach, w otoczeniu delfinów. Ciekawostką są żeliwne tablice dokumentujące rekordowo wysoki stan wody w Wiśle w 1813, 1839 i 1844 roku.
W latach 2007-2008 budynek przeszedł generalny remont. Obecnie swoją siedzibę ma tutaj jeden z oddziałów stołecznego Urzędu Stanu Cywilnego.Pomnik Kościuszkowców
ul. Wybrzeże Szczecińskie

Pomnik upamiętniający żołnierzy 1. Warszawskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. We wrześniu 1944 roku podjęli oni zakończone niepowodzeniem próby przeprawienia się na lewy brzeg Wisły, w celu niesienia pomocy powstańczej Warszawie. Monument, projektu Andrzeja Kastena, powstał z inicjatywy Związku Kombatantów Wojska Polskiego i Klubu Kościuszkowca. Przedstawia żołnierza wyciągającego rękę w dramatycznym geście w stronę lewobrzeżnej Warszawy. Odlana z brązu 12-metrowa rzeźba została odsłonięta w styczniu 1985 roku. Autorem architektury otoczenia pomnika jest B. Chyliński.

 

Pomnik Praskiej Kapeli Podwórkowej

ul. Floriańska / ul. Kłopotowskiego

Odsłonięty w 2006 roku, przedstawia kapelę podwórkową, przypominając atmosferę Warszawy sprzed lat, kiedy po podwórkach, szczególnie Pragi, krążyli muzykanci przygrywając popularne warszawskie piosenki. W skład kapeli wchodzą: skrzypek, akordeonista, gitarzysta, bandżolista oraz bębniarz. Wokół pomnika powstał plac z ławeczkami, na których można odpocząć i posłuchać piosenek warszawskich (również tych przedwojennych i śpiewanych podczas okupacji) granych przez kapelę. Wystarczy wysłać SMS pod numer 7141 o treści „KAPELA” z numerem piosenki (wybór 100 tytułów), których spis znajduje na bębnie

 

 

Budynek dawnej mykwy

ul. Kłopotowskiego 31 Niewielki budynek z elewacją z czerwonej cegły został wzniesiony w latach 1910-1913, według projektu Nauma Horsteina. Mieściła się w nim mykwa, czyli rytualna łaźnia żydowska. Przed szabatem (sobota) i ważnymi świętami religijnymi pobożni Żydzi oczyszczali się z duchowej nieczystości w specjalnym basenie. Po wojnie mieściło się tutaj m.in. biuro Centralnego Komitetu Żydów Polskich, a następnie przedszkole i społeczne liceum ogólnokształcące. Obecnie w budynku, który jest własnością Gminy Wyznaniowej Żydowskiej, mieści się Wielokulturowe Liceum im. Jacka Kuronia.
Podczas remontu w 2009 roku na dziedzińcu budynku odnaleziono doskonale zachowany basen, w którym magazynowano wodę deszczową.
Obok znajduje się niewielki plac, na którym do 1961 roku stała praska synagoga. Z gruzów zburzonej na polecenie ówczesnych władz świątyni usypano górkę, a obok utworzono plac zabaw dla dzieci.


Bazar Różyckiego
ul. Targowa 54
www.br.waw.pl

Założony pod koniec XIX wieku przez Juliana Różyckiego, który był farmaceutą i właścicielem kilku aptek. Bazar miał być ośrodkiem handlowym Pragi. Jego początki to siedem zadaszonych kramów. Podczas II wojny światowej mieszkańcy Warszawy mogli nabyć tu towary deficytowe, pochodzące m.in. z niemieckich transportów i magazynów wojskowych.
Po wojnie nastąpił rozkwit Bazaru. Można tu było kupić towary niedostępne w państwowych sklepach, które w czasach PRL świeciły pustkami.
Obecnie na bazarze handluje ok. 250 kupców. Są plany wpisania targowiska do rejestru zabytków, co uniemożliwiłoby jego zamknięcie.

 

ulica Targowa 50/52 Trzy kamieniczki stojące przy wejściu na Bazar Różyckiego. Dwie z nich, wzniesione dla żydowskiego kupca, Bereka Rothblitha, są najstarszymi domami, jakie zachowały się na Starej Pradze. Pierwsza z lewej została zbudowana w 1819 roku, a z prawej w 1830. Natomiast środkową kamienicę zbudował w 1873 roku kolejny właściciel posesji, Antoni Sikorski. Na początku XIX wieku kamieniczki były własnością rodziny Fajgenblattów. W tym okresie funkcjonowały tutaj trzy żydowskie domy modlitwy.
W 1996 roku na ścianie oficyny odkryte zostały polichromie, które wykonano w 1934 roku. Przedstawiają one m.in. Żydów modlących się przed Ścianą Płaczu w Jerozolimie oraz Grób Racheli.
Obecnie budynki należą do Muzeum Warszawskiej Pragi. Po remoncie, którego zakończenie jest planowane na 2012 rok, mają się tutaj znaleźć m.in. sale ekspozycyjne.

Ulica Ząbkowska Jedna z głównych ulic starej Pragi. Najstarsze budynki pochodzą tu z lat 60. XIX wieku. Dla wielu miejsce to jest „praską starówką”. Spacerując wzdłuż Ząbkowskiej możemy prześledzić jak zmieniała się praska architektura od II połowy XIX wieku aż po lata współczesne. Najstarszym zachowanym domem na tej ulicy jest mała parterowa kamienica (pod numerem 14) z 1866 roku. Warto też obejrzeć odrestaurowaną kamienicę z 1880 roku (pod numerem 7), uznawaną za najpiękniejszy dom Ząbkowskiej. Pod numerem 2 mieści się z kolei jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków Pragi – czteropiętrowa, odrestaurowana kamienica Szejna i Tychońskiego z 1914 roku.

Koneser (Dawna Wytwórnia Wódek)

ul. Ząbkowska 27/31
monopolpraski.pl Kompleks budynków z czerwonej cegły z końca XIX wieku, który przez ponad sto lat mieścił fabrykę alkoholu. Jest jednym z najcenniejszych przykładów architektury przemysłowej. Część zabudowań stylizowana jest na gotyk, frontowy budynek przy bramie przypomina mały zamek z wieżyczką. Obecnie Koneser jest również nowoczesnym centrum kulturalnym. Działają tu liczne instytucje kulturalne: Teatr Konsekwentny Koneser, kilka galerii sztuki (w tym najbardziej znane Galeria Luksfera i Galeria Klimy Bocheńskiej), organizowane są tu happeningi i koncerty.


Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny
ul. Otwocka 14
www.fabrykatrzciny.pl To słynne prywatne centrum artystyczne mieści się w zaadaptowanych pomieszczeniach dawnej fabryki z 1916 roku, produkującej kolejno marmoladę, kiełbaski i “pepegi” (czyli socjalistyczne tenisówki). W skład Centrum wchodzą m.in. sala widowiskowa, sala klubowa, aula teatralna, sala wystawowa, pomieszczenia przeznaczone na projekcje filmowe, pokazy mody, sympozja, konferencje, szkolenia i imprezy okolicznościowe. Niezwykłe miejsce spotkania awangardy z tradycją w nowoczesnej formie i współczesnym entourage’u

 

Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego

ul. Kawęczyńska 53 Wybudowana na początku XX wieku, należy do najokazalszych budowli sakralnych w stolicy. W 1923 roku Papież Pius XI konsekrował świątynię i nadał jej tytuł Bazyliki Mniejszej. Architektura świątyni jest wzorowana na rzymskiej bazylice św. Pawła. Na strzelistej dzwonnicy (zbudowanej w latach 90. XX wieku) znajduje się dzwon z 1712 roku

 drewniany dom przy ulicy Środkowej 9 Zabytkowy parterowy, drewniany domeem został wybudowany w 1915 roku. Początkowo był siedzibą sądu grodzkiego. Następnie znalazło tu swoje miejsce Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Ulicy, założone w 1934 roku przez Kazimierza Lisieckiego - pedagoga, wychowawcę młodzieży, wiceprezesa Związku Zawodowego Wychowawców Polskich Zakładów Wychowawczych, twórcę nowej formy pracy wychowawczej - ogniska.

Obecnie budynek jest siedzibą Ogniska „Praga” będącego filią Zespołu Ognisk Wychowawczych im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”

 

KAWIARNIE, RESTAURACJE, KLUBY

Decoteria Cafe
ul. Ząbkowska 16, tel.
www.decoteriacafe.pl

Łysy Pingwin
ul. Ząbkowska 11, tel.
www

W Oparach Absurdu
ul. Ząbkowska 6, tel.
www.oparyabsurdu.pl

Klitka - Cafe, Galeria Sztuki, Atelier Fotograficzne
ul. Ząbkowska 12/85/87
http://www.klitka.com/

Caffe&Bistro Galeria Sztuki
ul. Ząbkowska 13
http://www.caffee.stanowski.pl/ 

BalBar
ul. Ząbkowska 9
https://www.facebook.com/balbarzabkowksa

Pausa Włoska
ul. Ząbkowska 5


Bar Ząbkowski
ul. Ząbkowska 2

Czystaojczysta
ul. Ząbkowska 27/31
www

Mucha nie siada
ul. Ząbkowska 38
www

Sen Pszczoły
ul. Ząbkowska 27/31
www

Skamiejka
ul. Ząbkowska 37
www

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny
ul. Otwocka 14, tel.
www.fabrykatrzciny.pl

Hydrozagadka
ul. 11 Listopada 22, tel.
www.hydrozagadka.waw.pl

Saturator
ul. 11 Listopada 22
www

Skład Butelek
ul. 11 Listopada 22 
www.skladbutelek.pl

Chmury
ul. 11 Listopada 22
www

4 Pokoje
ul. Wileńska 19
www.4rooms.pl

Sens Nonsensu
ul. Wileńska 23, tel.
www.sensnonsensu.pl

Cafe Melon
ul. Inżynierska 1
www

Szynk Praski
ul. Stalowa 37
www

Wypieki Kultury
ul. Stolarska 2/4
www

La Playa
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 1/5
www

Bazar
ul. Jagiellońska 13
www

Centrum Zarządzania Światem
ul. Okrzei 26
www

Porto Praga
ul. Okrzei 23
www.portopraga.pl

Babalu
ul. Kłopotowskiego 33
www.babalu.pl

Zigfrida
al. Solidarności 55
www

Le Cedre
al. Solidarności 61
www.lecedre.pl

Stara Praga
ul. Targowa 18 lok. 33, tel.
www.starapraga.waw.pl

Pijalnia Czekolady Wedel
ul. Zamoyskiego 36, tel.
www.wedelpijalnie.pl

Misianka
Park Skaryszewski, tel.  
www.misianka.pl

 

KULTURA
Galeria Klimy Bocheńskiej
ul. Ząbkowska 27/31
www

Galeria Stalowa
ul. Stalowa 26
www

Galeria Milano
Rondo Waszyngtona 2a, tel.
www.milano.arts.pl

Nizio Gallery
ul. Inżynierska 3, tel.
www.nizio.com.pl

Scena Lubelska 30/32
ul. Lubelska 30/32, tel.
www.scenalubelska.art.pl

Teatr Academia
ul. 11 Listopada 22, tel.
www.teatracademia.eu

Teatr Baj
ul. Jagiellońska 28, tel.
www.teatrbaj.waw.pl

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera
ul. Zamoyskiego 20, tel.
www.powszechny.art.pl

Kino Praha
ul. Jagiellońska 26, tel.
www.kinopraha.plINNE ADRESY
Gosia Baczyńska
ul. Floriańska 6
www.gosiabaczynska.com
Autorski butik polskiej projektantki.

Szuflada Galeria
ul. Kawęczyńska 4, tel.
www.szuflada-galeria.blog.onet.pl
Ubrania i akcesoria.

Ceylon Bazaar
ul. Ząbkowska 27/31
wwwLINKI
www.warszawskapraga.pl
www.praga-pn.waw.pl
www.przystanekpraga.pl

Rezerwacja na zapytanie