Korzyści Serviced Apartments

Czy podróżujecie Państwo turystycznie czy biznesowo, samemu, w grupie czy z rodziną, Serviced Apartments oferuje Państwu dużo korzyści:

Przestrzeń

Zatrzymanie się w Serviced Apartments zapewnia Państwu  pokoje do pracy, do gotowania, do odpoczynku i do spania, możecie Państwo korzystać z o 30% większej przestrzeni niż w hotelu. Studio z Serviced Apartments jest dwa razy większe niż pokój hotelowy.

Wartość i bezpieczeństwo podczas dłuższych pobytów

Serviced apartments przeważnie proponuje ceny o 20% niższe niż hotele tego samego standardu. Nie ma dodatkowych opłat (mini-bary, usługi…). Ponadto podatek VAT jest obniżony o 4% w przypadku pobytów dłuższych niż 28 nocy, dzięki czemu mogą Państwo dodatkowo zaoszczędzić.

Wynajem, Wynajem, Wynajem!

Serviced Apartments znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach. Można je znaleźć w największych miastach świata. Wybudowane w sercach miast, które są celem wielu podróży turystycznych jak i w dzielnicach biznesowych, zaspokoją potrzeby każdego klienta.

Elastyczność

Możecie Państwo wychodzić i wracać kiedy tylko chcecie, według własnego planu zajęć. Sprzęt, który jest do Państwa dyspozycji, pozwoli Państwu na ugotowanie każdej potrawy, na prace w każdej chwili a dodatkowa przestrzeń umożliwi Państwu zaproszenie gości. Możemy państwu pomóc w znalezieniu apartamentów z kilkoma łazienkami czy sypialniami. Jest to idealne rozwiązanie dla rodzin, przyjaciół lub współpracowników.

Sprzęt kuchenny i łazienkowy

Mieć własną kuchnie jest bardzo wygodne, szczególnie w wypadku stosowania szczególnej diety. W większości przypadków Serviced Apartments mają ogólną, wspólną pralnie, ale niektóre posiadają własną pralkę i suszarkę, dzięki czemu, możecie Państwo zrobić pranie. Praktyczne i oszczędne!

Usługi i instalacje dodatkowe

Jeżeli siłownia, basen, restauracje itp. są ważną częścią Państwa podróży, nie ma problemu, często Serviced Apartments oferują tego typu usługi albo nawet i więcej.

Usługi dodatkowe

Duża ilość apartamentów oferuje koszyki powitalne, tak jak i możliwość dostarczenia zakupów do apartamentu. Zamiast wydana fortuny w mini-barach hotelowych, możecie Państwo kupić to czego potrzebujecie.

Jakość

Duża różnorodność apartamentów, pozwala na dopranie odpowiedniego na mały jak i na luksusowy budżet, z nowoczesnym wystrojem i nową technologią. Apartamenty zawierają oczywiście w pełni wyposażoną kuchnie, łóżka bardzo wygodne, ręczniki i niezbędne kosmetyki. Instalacje pierwszej klasy są do Państwa dyspozycji w różnych pakietach, np. Sky TV.

Darmowe wi-fi

W odróżnieniu do hotelów i podobnego rodzaju noclegów, serviced apartments oferuje Państwu wolny dostęp do darmowego internetu.

Miejsce spotkań

Możecie Państwo użyć przestrzeni apartamentu do zorganizowania spotkań biznesowych. Niektórzy właściciele mają do dyspozycji sale konferencyjne i mogą pomóc Państwu w zarezerwowaniu jednej z nich.

Łatwość rezerwacji

Właściciele oferują Państwu własne instalacje do rezerwacji online, tak jak i apartamenty dostępne przez serwisy rezerwacji online.

Prywatność

Serviced Apartments oferuje z reguły duży poziom prywatność. Apartamenty pozwolą Państwu ominąć formalności i w większości wypadków, możecie Państwo po prostu robić jak u siebie w domu. Usługi sprzątające zmniejszone oznaczają z apartament będzie czysty nie przeszkadzają Państwu podczas pobytu.

Bezpieczeństwo

Serviced Apartments są to noclegi prywatne i niezależne. W dodatku, znajdziecie Państwo, ochrone 24 godzinną i strażników.

Z domu do domu

Serviced Apartments dają Państwu dom, którego nie znajdziecie w hotelu, gości, przestrzeń, pokoje i elastyczność są idealne do pobytów biznesowych jak i turystycznych.

Są objęte regulaminem

TAS ALIENCE

Członkowie operatora Serviced Apartments mogą uczestniczyć w Programie Akredytacji Jakości, który zapewnia iż są oni zgodni z bezpieczeństwem prawnym, medycznym i właściwych realizacji. Pozwala to Państwu na całkowite zaufanie!

AIPP

Jesteśmy dumnymi członkami Assocation od International Property Professionals. Jest to organizacja nie nastawiona na zyski, która dąży do ulepszenia norm profesjonalności na rynku światowym nieruchomości.