Poszukujesz zakwaterowania za granicą? Możemy Ci pomóc!

P&O Apartments jest rodzinną firmą z siedzibą w samym sercu Warszawy. Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu serwisowanymi apartamentami oraz w przemyśle turystycznym i hotelarstwie, możemy oferować zakwaterowanie w najważniejszych częściach Warszawy, a także w innych miastach w Polsce i na Świecie. Jesteśmy dumni ze świadczenia usług najwyższej jakości. Zawsze staramy się, aby nasi Goście czuli się u nas, jak u siebie w domu.

Nasze doświadczenie zdobyte w tym biznesie dało nam bogactwo wiedzy o Warszawie, jako mieście, które cieszy się coraz większą popularnością pośród osób poszukujących krótko- i długoterminowego zakwaterowania, jak również wynajmu korporacyjnego.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz biznesowo samodzielnie, czy jest to pobyt służbowy organizowany przez firmę, możemy Ci pomóc! W P&O Apartments oferujemy luksusowe i komfortowe rozwiązania dla klientów relokacyjnych, VIP’ów, osób pracujących na kontraktach tymczasowych lub potrzebujących tymczasowego zakwaterowania. Będziemy pracować z Tobą i dla Ciebie, by zrozumieć Twoje potrzeby i uczynić cały proces szybkim i łatwym.

Aby zapewnić wysoki standard usług w trakcie całego okresu podróży naszych Gości, zapewniamy Serwis Gwarancyjny. Daje to naszym gościom konieczny komfort i pewność w trakcie rezerwacji i pobytu w P&O Apartments.

Zarządzamy, doradzamy, urządzamy i wynajmujemy wiele nieruchomości, które zostały niedawno zakupione (stan deweloperski, nowe budownictwo, rynek wtórny). Doświadczenie zdobyte na tym polu znacząco zwiększyło nasze portfolio, jeśli chodzi o mieszkania, którymi administrujemy.


Obecnie posiadamy nasze serwisowane apartamenty w Polsce (Warszawa, Kraków), w Wielkiej Brytanii (Manchester, Londyn), a także ponad 55,000 lokali najważniejszych ośrodkach w 132 krajach na całym Świecie.

Od 2016 roku P&O Apartments jest dumnym członkiem TAS Alliance – organizacji, która jest kolektywem niezależnych dostawców serwisowanych apartamentów na całym Świecie, zjednoczonych pod jednym szyldem, o wspólnej dystrybucji i strategii marketingowej, napędzanych jedną platformą technologiczną.

TAS Alliance reprezentuje członków globalnej społeczności w zakresie relokacji i podróży służbowych, zapewniając unikalny kanał RMCs, TMCs do kontaktu z dostawcami.

Nasz dział rezerwacji może wyszukać serwisowane mieszkania pod wynajem korporacyjny w każdym zakątku Globu i przedstawić przynajmniej 3 propozycje z każdego miasta, z których będziesz mógł wybrać ten, który spełni Twoje oczekiwania.

Bez względu na to, gdzie poszukujesz zakwaterowania, dla ilu osób i na jak długo, P&O Apartments pomoże Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie.


SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ!

Tomasz Słomski

+48 513 103 341

+48 22 636 86 99

tomek@pandoapartments.eu

Operatorzy serwisowanych apartamentów poczynili ogromne postępy w podnoszeniu świadomości o tym sektorze usług na rynku globalnym poprzez działania edukacyjne, kampanie marketingowe i konferencje, zarówno dla partnerów przemysłowych, jak i odbiorców. Jednakże, dystrybucja oferty nadal pozostaje bardzo złożonym wyzwaniem dla firm zajmujących się wynajmem mieszkań.

W ostatnich latach znacząco wzrosło zainteresowanie usługami typu Serviced Apartments, które firmy chcą wdrożyć do swoich programów. Korporacje poszukują spójnego produktu i łatwego procesu, dzięki któremu będą mogli kontrolować swoje wydatki i negocjować ceny globalnie. Aby zabezpieczyć interesy korporacji, operatorzy serwisowanych apartamentów muszą znaleźć sposoby, aby odpowiednio zrealizować każdy aspekt podróży, począwszy od pozyskania klienta, poprzez wybór oferty i proces rezerwacji, aż po samo zakwaterowanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów w trakcie jego trwania.

Wszystko to musi być dostępne na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym i dostarczane w sposób uczciwy, integralny i przejrzysty.

Zasadniczo, bezpieczne i dobrze zarządzane rozwiązanie typu „plug&play”.


NASZE NAJWAŻNIEJSZE GLOBALNE LOKALIZACJE:

 

Tokyo, Japonia

Dżakarta, Indonezja

Seul, Korea Płd.

Delhi, Indie

Shanghai, Chiny

Manila, Filipiny

Karachi, Pakistan

Nowy York, USA

Sao Paulo, Brazylia

Mexico City, Meksyk

Kair, Egipt

Pekin, Chiny

Osaka, Japonia

Bombaj, Indie

Guangzhou, Chiny

Moskwa, Rosja

Los Angeles, USA

Kalkuta, Indie

Dhaka, Bangladesz

Buenos Aires, Argentyna

Stambuł, Turcja

Rio de Janeiro, Brazylia

Shenzhen, Chiny

Lagos, Nigeria

Paryż, Francja

Nagoya, Japonia

Lima, Peru

Chicago, USA

Kinshasa, Kongo

Tianjin, Chiny

Chennai, Indie

Bogota, Kolumbia

Bengaluru, Indie

London, UK

Taipei, Tajwan

Sajgon, Wietnam

Dongguan, Chiny

Hyderabad, Indie

Chengdu, Chiny

Lahore, Pakistan

Johannesburg, RPA

Tehran, Iran

Essen, Niemcy

Bangkok, Tajlandia

Hong Kong, Hong Kong

Wuhan, Chiny

Ahmedabad, Indie