Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą, która od ponad 15 lat zajmuje się krótkoterminowym wynajmem nieruchomości , domów, apartamentów. Działamy na rynku na tyle długo, aby zorientować się , jak potrzebne są nasze usługi zarówno dla firm , jak i dla osób prywatnych. W chwili obecnej w Warszawie posiadamy ponad 180 apartamentów dla klientów biznesowych i korporacyjnych oraz turystów .

W ofercie posiadamy równiez apartamenty w Krakowie , Gdańsku, Gdyni, Sopocie , Wrocławiu, Poznaiu oraz w 160 naważneijszych lokalizacjach biznesowych na świecie .

Specyfiką dzisiejszego świata jest ciągły ruch, przecież powiedzenie „ globalna wioska”, dziś tak popularne nie wzięło się znikąd. Minęły czasy, kiedy przepracowywało się całe swoje życie w jednym zakładzie pracy. Dzisiaj wykwalifikowany pracownik bardzo często musi zmieniać swoje miejsce pobytu. Czasem na kilka lat, a czasem na kilka miesięcy czy tygodni. Kiedy są to lata nie ma większego problemu z wynajęciem czy kupnem mieszkania, jednak problem zaczyna się, kiedy przypada im spędzić poza domem tydzień, kilka tygodni czy kilka miesięcy. Żaden prywatny właściciel nie będzie udostępnianie swojego mieszkania na kilka tygodni, czy np. dwa miesiące. Tymczasem nie każdemu odpowiada życie hotelowe, pozbawione jakiejkolwiek domowej atmosfery. I w tym momencie my się pojawiamy – Firma P&O Apartments

U nas apartmenty można wynająć np. dla czasowo zatrudnionego specjalisty w Waszej firmie na tydzień, dwa, miesiąc czy nawet ma kilka miesięcy.

Duże firmy często organizują szkolenia, konferencje, na które zapraszają swoich ekspertów, konsultantów czy kontrahentów. I nie wszyscy, którzy życie spędzają na walizkach i nie odróżniają Paryża od Londynu czy Moskwy - bo przecież we wszystkich europejskich stolicach działają mniej więcej te same sieci hotelowe, maja ochotę znaleźć się w zimnym , bezosobowym, pozbawionym klimatu domowego hotelu.

Posiadamy w ofercie również wytypowane lokale (Reprezentacyjne Apartamenty) w których możecie Państwo zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenia lub prezentacje. Oferta dostępna na zamówienie.

Nasze apartamenty to wspaniała alternatywa dla noclegu w hotelu. W naszej bazie znajdą Państwo wyjątkowo szeroką ofertę zakwaterowania w apartamentach położonych w Centrum Warszawy: od wygodnych przytulnych mieszkań po luksusowe Apartamenty najwyższej klasy. Ta różnorodność pozwoli wybrać propozycję najlepiej pasującą do Państwa potrzeb i zaplanowanego na podróż budżetu.

Nasze mieszkania są czyste, bezpieczne i odpowiadają zachodnioeuropejskim standardom. Wynajęcie mieszkania okazuje się często dużo tańsze niż pobyt w hotelu i na pewno o wiele wygodniejsze.

Cena najmu zawiera wszystkie usługi eksploatacyjne (opłaty za wodę, prąd, ogrzewanie, pranie i sprzątanie raz w tygodniu)

Serwis:

zmiana pościeli (usługa dostępna raz w tygodniu)

sprzątanie apartamentu (również raz w tygodniu)

pomoc personelu (na życzenie)

Każdy apartament został kompletnie wyposażony i posiada:

telewizor + telewizję cyfrową

Internet

aneks kuchenny/ odzielną kuchnię z pełnym wyposażeniem

Wspólpracująć z nami zyskują Pantwo :

brak skomplikowanych umów najmu

stałe miesięczne opłaty

wynajem bez zbędnych faktur od dostawców mediów

mozliwosć wystaienia jednej zbiorczej faktury dla firmy

łatwy i szybki system najmu

propmicyjne stawki korporacyje

Nasze apartamenty zaspokajają wszelkie potrzeby ludzi będących często w drodze :

Posiadają w pełni wyposażoną kuchnię (naczynia, sztućce, garnki, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, piekarnik, zmywarkę ,itp)

Wszystkie wyposażone w pachnącą czystością pościel, ręczniki, podstawowe kosmetyki takie jak mydło i szampon . W naszych łazienkach znajdą Państwo suszarkę i drobną galanterię hotelową, tak mile widziane przez gości

We wszystkich znajdą Państwo również żelazko i deskę do prasowania, pralkę, DVD, CD, Radio, telewizje kablową lub satelitarną z bogatą zagraniczna oferta programową .W wybranych apartamentach dostępne maszyny NESPRESSO

stały dostęp do INTERNETU ,LAN i WI-FI , opcjonalnie możemy również wypożyczyć przenośny modem umożliwiający dostęp do Internetu również poza miejscem zakwaterowania tak aby Państwa pracownicy czy klienci mogli swobodnie się komunikować z firmą

Apartamenty znajdują w dogodnych lokalizacjach, w Centrum stolicy lub na linii metra .

Przy dłuższym pobycie można wnętrze nieco urządzić wedle własnego gustu

Nasze ceny są konkurencyjne do cen hotelowych, a przy dłuższych pobytach znacznie sie obniża .

Nasze Apartamenty maja więcej niż jedno miejsce do spania (zwykle kilka), cena natomiast nie zmienia się ze względu na ilość osób. Spokojnie wiec można sprowadzić do siebie stęskniona rodzinę i delektować się po powrocie z pracy domowym obiadkiem.

Oczywiście po powrocie z delegacji można przedstawić wystawiona przez nas fakturę za wynajem apartamentu!!!

Ponadto przy współpracy z profesjonalnym przewoźnikiem proponujemy usługę transferów biznesowych na popularnych trasach z Warszawy, jak również transfery z lotniska luksusowymi samochodami w atrakcyjnej cenie. Jeżeli brakuje Państwu odpowiedniego połączenia lotniczego, zależy Wam na trafieniu szybko bezpośrednio z jednego punktu w Warszawie do konkretnego punktu w innym mieście jest to idealna alternatywa.

Zapraszamy do współpracy !!