Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z naszego transportu pasażerskiego z lotniska do naszego biura.

Realizujemy transfery z warszawskich lotnisk: Lotniska Chopina (OKĘCIE) oraz Lotniska Warszawa Modlin.

Nasze usługi świadczymy w systemie „door to door”.

Pasażerowie odbierani są z lotniska gdzie będzie czekał na Państwa nasz kierowca z tabliczką z logo naszej firmy i Państwa nazwiskiem.


Kierowca przywiezie Państwa do naszego biura gdzie dopełnione będą wszystkie formalności związane z wynajmem apartamentu.

Z biura zostaną Państwo dowiezieni do apartamentu.

Jeśli natomiast będziecie przed czasem , możecie zostawić bagaże u nas w biurze i udać się do jednej z okolicznych restauracji lub na spacer po Warszawskiej Starówce. W tym przypadku będziecie musieli jednak zamówić dodatkowo płatny nowy transport do apartamentu lub udać się samodzielnie do apartamentu.

Transfery wykonywane są w komfortowych warunkach - na pasażerów czekają wygodne i przestronne auta: Chrysler Voyager, Skoda Octavia, VW Sharan, Ford Mondeo – lotnisko Modlin, oraz Mercedes klasy E lub Volvo S80 – lotnisko Chopina.

W przypadku opóźnienia samolotu dopasowujemy termin odbioru Pasażera. Nasz kierowca czeka na Państwa na lotnisku Okęcie (F.Chopin)  przez godzinę po wylądowaniu samolotu, na lotnisku w Modlinie przez 30 minut .

Po otrzymaniu informacji o opóźnieniu monitorujemy samolot i ustalamy nową godzinę rozpoczęcia transferu.

Płatność za usługę możliwa jest w trakcie dokonywania rezerwacji i wliczona będzie w cenę całkowitą apartamentu. Mają Państwo możliwość zamówienie tej usługi na kilka dni przed przyjazdem kontaktując się bezpośrednio z naszym biurem telefonicznie lub przez email.

Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług