Nieruchomości inwestycyjne w Warszawie , na Costa del Sol w Hiszpanii , w Londynie i Manchesterze (UK)

Jesteśmy liderem na rynku krótkoterminowego wynajmu nieruchomości w Warszawie na którym  działamy od ponad 12 lat .  Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem nieruchomości w Warszawie, Manchesterze, Londynie, na Costa Del Sol w Hiszpanii gdzie róniez mamy biuro .  

Nieruchomości Inwestycyjne w Warszawie pod wynajem krótkoterminowy .

W ofercie posiadamy wyselekcjonowane oferty nieruchomości inwestycyjnych dedykowane do wynajmu krótkoterminowego, pozwalające przyszłym właścicielom uzyskac większe przychody i dające większe bezpieczeństowo niż w przypadku wynajmu długoterminowego

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami nieruchomości do sprzedaży w Warszawie bezpośrednio od Developera >>>

Nieruchomości inwestycyjne w UK - Londyn i Manchester

Zarówno Londyn jak i Manchester ciesza sie ogromną popularnością , ceny nieruchmości stale rosną po kilka - kilkanaście % rocznie .

Szczególne teraz , kiedy kurs funta jest na najnizszym poziome od wielu lat, warto zastanowic się nad inwestyczją w UK i powierzeniem nam w zarządzanie nieruchomości . Oba miasta gwarantuja bardzo wysoki obłozenie wynajmu , oraz stały wzrost cen nieruchomości .

Zapraszamy do kontaktu paulina.rogalska@pandoapartments.co.uk

Możemy dla Panstwa zorganizowac na miejscu zakwaterowanie , oglądanie wyselekcjonowanych nieruchomości, zapewniamy opiekę prawną , podatkową , pomagamy przeprwadzić całą procedurę zakupu , osobiście zajmujemy się przystosowaniem mieszkaia do wynajmu, sprawdzamy czy w danej lokalizacji dozowlony jest wynajem krótkoterminowy , zajnujemy siepełną osługą mieszkania, rezerwacji i klientów . Zapewniamy serwis sprzątający i serwis techniczny.

 

Nieruchomości inwestycyjne w Hiszpanii

Siedziba naszego biura w Hiszpanii znajduje się w Marbelli, najbardziej popularnym i prestizowym miejscu w Hiszpanii . właścicielami. W oferci posiadamy również ciekawe oferty z hiszpańskich banków .

Nie pobieramy od klienta żadnych dodatkowych prowizji.
Pracując bezpośrednio z danym bankiem, mając domy na wyłączność bez żadnych zbędnych pośredników i nie naliczając sobie dodatkowych prowizji, nasze ceny stają się szczególnie atrakcyjne. Klientom zapewniamy pomoc od samego początku i prowadzimy przez cały proces zakupu i obsługi klienta: - odbieramy nieodpłatnie z lotniska w Maladze lub Alicante, - pomagamy w zakwaterowaniu w naszych apartamentach, - udzielamy wszelkiej pomocy w całym procesie transakcji, w zdobyciu kredytu, otwarciu konta w hiszpańskim banku, załatwieniu wszelkich formalności notarialnych, - wyrabiamy numery NIE upoważniające do zakupu domu w Hiszpanii, - w razie potrzeby udzielamy pomocy w zakupie mebli czy zrobieniu małego remontu. Szczególną uwagę poświęcamy także klientom, którzy nam zaufali oddając do dyspozycji swoją nieruchomość. Zajmujemy się bowiem wynajmem sezonowym lub całorocznym domów i mieszkań zakupionych przez naszych klientów.

Państwo powierzają nam klucze a my szukamy chętnych na wynajem, zajmujemy się sprzątaniem i opiekujemy Państwa posiadłoscią.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami nieruchomości do sprzedaży w Hiszpanii >>>