P&O Apartments Group  - ZARZADZANIE KRÓTKOTERMINOWYM WYNAJEM  APARTAMENTÓW  I NIERUCHOMOŚCI W WARSZAWIE - firma z tradycjami od 2004 roku  , SPRZEDAŻ I WYNAJEM  NIERUCHOMOSCI 

Zarządzanie wynajmem krótkoterminowym w Warszawie www.zarzadzanie-wynajmem.eu

ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ : Kontakt Aleksandra Kwasnieska , tel +48 606 300 083 , email : listing@pandoapartmnts.eu

Ciesz się zyskami, a my zajmiemy się resztą  . Oferujemy kompleksową obsługę wynajmu krótkoterminowego  , długoterminowego, korporacyjnego , która zwiększy Twoje dochody .

Zarządzamy apartamentami prywatnymi, budynkami apartamentowymi, jak równiez przejmujemy małe firmy zarządzajace mniejszą ilościa apartamentów w Warszawie. 

Obsługa :

Przygotowanie mieszkania - doposażenie, homestaging, sesja zdjęciowa

Zarządzanie ofertami - rejestracja w serwisach, revenue management, stała analiza cen na rynku , maksymalizacja zysku.

Weryfikacja gości  - weryfikowanie  gości , pobieranie kaucji , sprawdzenie stanu mieszkania po wymeldowaniu. 

Obsługa gości - recepcja czynna od 8 do 24, całodobowy helpdesk

Sprzątanie i stały serwis techniczny - wyszkolony włąsny serwis sprzątajacy i profesjonalni technicy uporający się z każdą usterką 

Bezpieczenstwo - weryfikacja gości, ubezpieczenie OC , ubezpieczenie od szkód wyrządzonaych w mieszkaniach 

Kompleksowe zarządzanie wynajmem Twojego mieszkania w Warszawie. Zarabiaj więcej. Oszczędzaj czas. 

Zarzadzanie krotkoterminowym wynajmem apartamentow - Zgłoś mieszkanie do krótkoterminowego wynajmu.

Za pośrednictwem naszego serwisu zamiściśz ofertę swojego mieszkania w światowych portalach zarówno wynajmu turystycznego jak i koproacyjnego  . Niezależnie do portali turystyczny ofertę dodajemy do serwisów korporacyjnych oraz firm relokacyjnch ( głownie UK, USA ) na które w wiekszości mamy wylączność na Polskę  .My zajmiemy się synchronizacją kalendarzy dostępności, dynamicznym zarządzaniem polityką cenową, kontaktami z gośćmi  sprzątaniem apartamentów oraz serwisem technicznym, jak również rozliczeniamu z goścmi orac pobieraniem depozytu.

Nie skupiamy się tylko na serwisach airbnb i booking.com, jak wieli innych agencji. Nasze oferty Serwisowanych Apartamentów dostępne są do rezerwacji za pośrednictwem kilkuset kanałów sprzedaży, w tym biura podróży, firmy relokacyjne, największe światowe firmy zajmujące się korporacyjnym zakwaterowaniem – jesteśmy wyłącznym partner TAS ALIANCE na Warszawę. Wszystkie portale rezerwacyjne mamy bezpośrednio połączone z naszym systemem rezerwacyjnym,  rezerwacje są wiec dokonywane online w czasie rzeczywistym.

Jako jedyna firma w Polsce dostaliśmy akredytację międzynarodowych instytucji zrzeszających firmy korporacyjnego wynajmu, gwarantujących najwyższy poziom usług i wymogów bezpieczeństwa dla klientów korporacyjnych.

W kwestii dystrybucji różni nas od innych firm zasięg i ilość kanałów sprzedaży, których mamy ponad 120 oraz kontrakty ze wszystkimi firmami relokacyjnymi w Europie i na świecie, w tym jesteśmy członkiem miedzynarodowego zrzeszenia firm relokacyjnych  przez co większość ruchu korporacyjnego trafia do nas: https://www.pandoapartments.eu/en/poland-accredited-provider-serviced-apartments.html 

Dzięki temu mamy możliwość zwiększenia obłożenia i działania na wyższych stawkach wynajmu dla korporacji.

Dla wynajmów korporacyjnych akredytowanych mieszkań mamy dedykowaną stronę www.pandoapartments.eu

Oferta współpracy w zakresie obsługi nieruchomości:

- serwis sprzątający

- serwis techniczny

- obsługa administracyjna

Niniejszym mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie obsługi administracyjno-technicznej mieszkań, którą opracowaliśmy bazując na naszym doświadczeniu w administracji mieszkaniami przeznaczonymi do wynajmu krótkoterminowego.

Swoją ofertę kierujemy do:

- osób i firm wynajmujących apartamenty, które chcą pozbyć się problemu z utrzymaniem czystości

- osób i firm wynajmujących apartamenty, które chcą pozbyć się problemu z utrzymaniem czystości, serwisem technicznym i przekazywaniem kluczy

- osób i firm, które wynajmują apartamenty i chcą pozyskać dodatkowe kanały sprzedaży za pośrednictwem naszego portalu

- osób i firm, które wynajmują apartamenty i chcą przekazać zarządzanie mieszkaniami i obsługę klientów profesjonalnej firmie

- osób/ firm pragnących zainwestować w nieruchomości przeznaczone do wynajmu.

 

Jesteśmy firmą działającą na warszawskim rynku od ponad 17 lat.

Oferujemy nieruchomości do krótkoterminowego wynajmu w Warszawie, wszystkie z możliwością rezerwacji online przez Internet 24h na dobę. W naszej bazie  znajduje się wyjątkowo szeroka oferta nieruchomości udostępnionych do krótkoterminowego wynajmu położonych w różnych dzielnicach Warszawy, począwszy od wygodnych przytulnych mieszkań po luksusowe apartamenty najwyższej klasy.

Nasze apartamenty są bezpieczne, czyste, zawsze przygotowane na przyjazd gości, odpowiadają zachodnioeuropejskim standardom.

Cechuje nas pasja i solidność, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu, doskonale znamy potrzeby klientów korzystających z naszych usług i naszej konkurencji, dzięki czemu opracowaliśmy standardy obsługi nieruchomości, zdejmując tym samym ten obowiązek z Państwa. Znajomość rynku pozwala nam na doradztwo przy wyborze lokalizacji, wielkości nieruchomości, po określeniu standardu przedstawimy Państwu szacunkowy przychód z wynajmu krótkoterminowego.

Mając w swojej bazie największą ilość apartamentów do obsługi wśród firm na warszawskim rynku, uważamy, że jesteśmy najlepszą, która oferuje kompleksową obsługę: przygotowanie nieruchomości do wynajmu hotelowego (nadzór nad pracami remontowymi, urządzanie i homestaging z profesjonalną sesją zdjęciową), a następnie administracją i obsługą nieruchomości w zakresie technicznym i porządkowym oraz obsługa rezerwacji i klientów.

W razie konieczności pośredniczymy także w sprzedaży nieruchomości.

Wraz ze zwiększającą się liczbą właścicieli mieszkań z nami współpracującymi, opracowaliśmy poniższą ofertę, która przedstawi jakie korzyści można osiągnąć, gdy zdecydują się Państwo na nasze profesjonalne usługi.

 

 

Gwarancja jakości 

Jesteśmy członkiem Brytujskiego stowarzyszenia Serviced Apartments TAS Alliance  gwarantującego najwyższe międzynarodowe standardy ,  obsługującego rezerwacje korporacyjne. Jesteśm ywyłącznym przedstawicielem na Warszawę, dzięki czemu nasz oferty trafiają do światowych korporacji. Ponadto jesteśmy również członkiem AIPP – Stowarzyszenia Międzynarodowych Specjalistów z branży Nieruchomości - organizacji non-profit, której celem jest dążenie do doskonalenia standardów obowiązujących w międzynarodowym rynku nieruchomości.   

 

Skontaktuj się z nami ! Przygotujemy ofertę na miare Twoich potrzeb .  

kontakt +48 573 187 236 , +48 506 130 885 lub napisz email  listing@pandoapartments.eu

  

Zakup inwestycyjny mieszkania, nieruchomości pod wynajem krótkoterminowy to znakomita inwestycja, szczególnie przy aktualnie notowanym dynamicznym wzroście cen nieruchomości na Europejskich rynkach. 

Warszawa i Malaga drugim po Londynie i Manchesterze  najlepszym miejscem do inwestowania w Nieruchomości !!!

Czas na inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii - przeczytaj dlaczego >>>

 

Zainwestuj nieruchomości na wynajem krótkoterminowy i wakacyjny i powierz je nam w zarządzanie, tylko w samej Warszawie  zaufało nam juz ponad 300 właścicieli apartamentów. Zarządzamy apartamentami w Warszawie o łącznej powierzchni 11.300m2 oraz o łącznej ilości pokoi 451 i mozliwścią zakwaterowania 920 gości  .

Jesteśmy największą, wiodącą firmą w Warszawie z 15 letnim doświadczeniem,  obsługującą wynajem korporacyjny serwisowanych apartamentów (Serviced Apartments ) oraz wynajem krótkoterminowy dla klientów indywidualnych, firm, turystów.  

Warsaw P&O Property Management

P&O SERVICED APARTMENTS to najlepszy pomysł na zarządzanie Twoja nieruchomością . Poniżej kilka powodów dlaczego  

 

Prognozy rozwoju rynku Serviced Apartments i Hoteli w Warszawie 2020

 

Apartamenty w Warszawie są coraz bardziej potrzebne. Po wzmożonym rozwoju rynku biurowego czas na rozbudowę bazy noclegowej. Według danych JLL, obecnie w stolicy działa ponad 100 hoteli, a w ciągu kolejnych kilku lat ma powstać jeszcze około 25. Jest wiec i miejsce na wzrost zapotrzebowania na apartamenty, szczególne dla klientów biznesowych .

 

Głównym motorem rynku jest umacniająca się pozycja stolicy Polski jako centrum biznesowego. Aktualnie w Warszawie buduje się 740000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej na którą jest duże zapotrzebowanie. Wciąż przybywa nowych firm, a to zwiększa zapotrzebowanie na hotele.

 

Ważnym aspektem, który może wpłynąć na wzrost średnich cen za apartament w Warszawie jest zwiększenie atrakcyjności turystycznej stolicy. Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, Centrum Nauki Kopernik, bulwary wiślane, Centrum Praskie Koneser, czy rewitalizacja Elektrowni Powiśle - te inwestycje mają szansę sprawić, że turystyka w stolicy rozkwitnie.

 

Rozróżnienie pomiędzy serwisowanymi apartamentami i Airbnb:

Rządy w wielu krajach narzekają na wynajem poprzez serwis Airbnb, co częściowo pozwala na sukces na rynku wynajmu serwisowanych apartamentów takich jak P&O Serviced Apartments. 

Berlin już zakazał turystom wynajmu całych mieszkań poprzez Airbnb, aby chronić mieszkania w przystępnych cenach, a w Nowym Jorku jest całkowity zakaz korzystania z tego serwisu. 

Serwisowane apartamenty różnią się tym, że nie są to mieszkania należące do osób chcących osiągnąć dodatkowy dochód, ale raczej są własnością firmy, której celem jest wynajęcie ich na krótko lub długoterminowe pobyty dla osób poszukujących zakwaterowania w danym mieście.

W przeciwieństwie do Airbnb, takie apartamenty nie są stałym miejscem zamieszkania osoby trzeciej (właściciela).

Znaczny spadek wynajmu poprzez Airbnb w ostatnich miesiącach w niektórych lokalizacjach umożliwia serwisowanym apartamentom dotarcie do tych, którzy wcześniej skorzystali z tego serwisu i generować coraz większy popyt na takie usługi.

 

Bezpieczenstwo wynajmu

Względem wynajmu dłygoterminowego, wynajem którkoterminowy jest bezpieczną formą wynajmu eliminująca zagrożenia pojawiające się przy wynajmie długoterminowym . Zobacz jeake zagozenia niesie wynajem długoterminowy i dlaczego warto powierzyć nam  mieszkanie do wynajmu krótkoterminowego: Czytaj więcej >>

 

Zarabiaj pieniądze

Powiedz nam ile chcesz otrzymywać za dobę wynajmu, my zrobimy to dla ciebie

Bez wyłączności (opcja)

Możesz udostępnić swoją nieruchomość kiedy tylko chcesz, na dowolny okres - nie ma żadnych restrykcji

To jest za darmo!

Dodanie neruchomości jest bezpłatne, nie ma żadnych ukrytych kosztów!

Zobacz wyniki

Promowanie twojej nieruchomości setkom tysięcy klientów P&O Apartments Group odwiedzających nasz serwis w ciągu roku

Nasz serwis jest w 100% bezpieczny

Do pobierania płatności używamy zaufanych systemów płatności on-line

Jesteśmy po to żeby Ci pomóc

Nasz serwis jest zawsze gotowy żeby Ci pomóc i asystować

Zarządzamy dostępnością

Udostępniamy Ci możliwość samodzielnego blokowania dostępności, sprawdzania na bieżąco rezerwacji i cen.

Nasz kalendarz dostępości automatycznie zsynchronizawany jest ze wszystkimi partmenrami, wykluczamy zatem możliwosc overbookingu a umożliwiamy rezerwację  czasie rzeczywistym u nas na stronie i na stronach wszystkich partnerów .

Mamy najlepiej usprawnioną dystrybucję online dzięki odpowiedniemu doborowi systemów rezerwacji hotelowych. Kontrolujemy nasz najważniejszy kanał rezerwacji online dostępny na naszej stronie WWW poprzez centralny system zarzadzania rezerwacjami zintegrowany z silnikami rezerwacyjnymi na naszych stronach WWW oraz silnikami rezerwacyjnymi naszych kooperantów. Tworzymy perfekcyjną strategię sprzedaży poprzez centralny system zarządzania połączony z ponad 120 portalami rezerwacji on-line i systematyczne pozyskujemy kolejne, które obsługują lokalizacje, w których posiadamy apartamenty.

System centralnego zarządzania rezerwacjami w portalach on-line jest bezpośrednio zsynchronizowany z naszym PMS.

 

Ciężko pracujemy dla Ciebie

Inwestujemy duże nakłady pracy i finansów aby wypromować twoja nieruchomość we wszystkich wyszukiwarkach na czołowych miejscach jak również w kilkudziesięciu międzynarodowych i krajowych największych serwisach rezerwacji apartamentów i Hoteli . Wspólpracujemy z szeregiem firm reokacyjnych oraz międzynarodowych operatorów oferujących zakwaterowanie dla duzych korporacji.

 

Warszawskie nieruchomości są atrakcyjniejsze do inwestowania niż... 

Pod względem walorów turystycznych czy jakości życia nasza stolica ustępuje wielu europejskim miastom. Ale w jednym bije je obecnie na głowę - możliwościami zarabiania na inwestycjach w nieruchomości.

Potwierdzeniem tego są wyniki "badania intencji inwestorów na rynku nieruchomości", które ogłosiła międzynarodowa firma doradcza CBRE na odbywających się w Cannes europejskich targach nieruchomości. Wśród miast wskazywanych przez największych inwestorów jako najbardziej atrakcyjne Warszawa zajęła drugie miejsce. Bezapelacyjnie najlepszy okazał się Londyn - aż 37 proc. z badanych uznało, że nie ma w Europie lepszego miejsca do inwestowania w nieruchomości. Nasza stolica pokonała jednak w tym roku m.in. Paryż, Monachium i Berlin.

- Awans Warszawy do grona miast cieszących się największym zainteresowaniem inwestorów wiąże się z zasłużonym wizerunkiem Polski jako kraju o silnych fundamentach gospodarczych, odpornego na turbulencje rynków światowych i europejskich - komentuje dyrektor zarządzający CBRE w Polsce Colin Waddell.

I wygląda na to, że w tym stwierdzeniu nie ma krzty kurtuazji. W  rankingu "perspektyw inwestycyjnych na rynku nieruchomości" PwC i Urban Land Institute nasza stolica znalazła się na trzecim miejscu, co oznacza awans aż o siedem pozycji. Dyrektor w zespole ds. nieruchomości PwC Kinga Barchoń przyznała, że w czasie kryzysu inwestorzy szukają przede wszystkim "bezpiecznej przystani na niepewne czasy". Ponadto może to wyda się komuś nieprawdopodobne, ale nasza stolica ma też atut... podatkowy. Firma Taxand sprawdziła, ile w zeszłym roku fiskus pobierał wszystkich podatków od sprzedających i wynajmujących nieruchomości komercyjne w 29 państwach. I okazało się, że mamy najniższe opodatkowanie od sprzedaży - 4,4 proc., oraz jeden z najniższych podatków od wynajmu - 16,33 proc.

O tym, że Warszawa znalazła się na celowniku potężnych funduszy inwestycyjnych, świadczy też i to, że o ponad 30 proc. wzrosła w ubiegłym roku wartość transakcji sprzedaży na rynku nieruchomości komercyjnych w porównaniu z rokiem 2010. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield podała, że wartość transakcji osiągnęła poziom ponad 2,5 mld euro, czyli najwyższy od 2007 r. Największym zainteresowaniem inwestorów cieszyły się centra handlowe i biurowce. Na zakup tych pierwszych wydali oni blisko 1,2 mld euro, a tych drugich - ok. 1,1 mld euro. Według Cushman & Wakefield transakcje biurowe dotyczą niemal wyłącznie rynku warszawskiego. Pojawił się na nim m.in. Qatar Investment Authority, jeden z największych funduszy państwowych z krajów Zatoki Perskiej, który został nowym właścicielem Miasteczka Orange.

Wiecej informacji : https://wyborcza.biz/finanse/1,108340,11304103,Warszawskie_nieruchomosci_atrakcyjniejsze_do_inwestowania.html

 

 

OFERTA DLA WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI

Nasza oferta skierowana jest inestorów, grup kapitałowych, prywatnych właścicieli jak również  do rodaków, którzy czasowo wyjechali z kraju. achcą jednak mieć ten komfort i gwarancję, ze każdy krótszy lub  dłuższy pobyt w kraju będą mogli spędzić we własnym mieszkaniu.

Ofertę kierujemy również do osób które z różnych względów nie chcą wynajmować swoich mieszkań długoterminowo , chociażby w obawie przed "zasiedzeniem klientów" czy palnują w najbliższym czasie sprzedać mieszkaie .Chętnie nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy posiadają mieszkanie w dobrym standardzie  w CENTRUM WARSZAWY i OKLOICACH  i chcieliby je wynająć, zachowując jednak pełne prawo do korzystania z niego w dogodnych dla siebie terminach.

Oferta skierowana jest równiez do inwestorów, zarówno polskich jak i zagranicznych posiadających nieruchomości w Warszawie  czy to na własny użytek, czy to zakupione w celach inwestycyjnych pod kontem dalszej odsprzedaży. Zanim znajdą Państwo klientą na zakup nieruchomości, może ona pracowac u nas. W zaden sposób nie koliduje to ze sprzedażą, w okrsach kiedy mieszkanie nie jest przez nas podnajmowane, potencjali kupcy mogą ogladac mieszkanie.

Zainwestowałeś w nieruchomość , Nie możesz jej sprzedać ?, Jesteś właścicielem mieszkania w Warszawie  chcesz zwiększyć zyski z wynajmu mieszkania ? . Zapraszamy do współpracy ! Mieszkanie może zarabiać przez cały rok i to w dwojaki sposób : poprzez stały wzrost cen Nieruchomości w Warszawie  jak również poprzez krótkoterminowy wynajem.

Poniżej film przedstawiający  jak  przygotowujemy mieszkanie do wynajmu . Wpisz hasło "domo" jeśłi chesz obejrzec film.

 

Krótkoterminowy wynajem uwolni Cię od wszelkich problemów związanych z  długoterminowym wynajmowaniem własnego mieszkania :

- nie musisz starać się o klientów,

- nie będziesz zaskoczony nagłym odejściem lokatorów

- nikt tez nie będzie mógł zająć Twojego lokalu „przez  zasiedzenie” a i to się zdarza.

- w każdej chwili możesz odwiedzić swoje mieszkanie, zaprosić rodzinę lub znajomych

- zawsze kiedy przyjedziesz Twoje mieszkanie będzie czyste, sprzątnięte, z czekającą na Ciebie świeżą pościelą i ręcznikami.

- nie czekasz miesiącami na opłatę za czynsz

- nie płacisz prowizji żadnej agencji

Z nami możesz wynająć z dnia na dzień, na dowolny czas i w dowolnym terminie. Możesz wynająć np. tylko w sezonie, kiedy Ty będziesz wypoczywał w jakimś bajecznym miejscu, z dala od warszawskiego zgiełku.

Według ostatnich badan rynku Nieruchomości w Europie Warszawa jest jednym z rynków najrentowniejszych i gwarantuje w ciągu najbliższych lat stały wzrost cen.

Nasze doświadczenie pozwoli powiększyć Twój,  zysk dzięki czemu  szybko zwrócą się koszty j inwestycji.

Dysponujemy popularną stroną internetowa,  znakomicie rozreklamowaną we wszystkich światowych wyszukiwarkach, która szczegółowo opisuje każdą nieruchomość , jej okolice i pobliskie atrakcje, dzięki czemu nasi klienci mogą wybrać najodpowiedniejsze mieszkanie w najdogodniejszym miejscu. Nasza strona posiada wysoki, stale rosnący wskaźnik PR , jest wysoko wypozycjonowana w światowych wyszukiwarkach, np.w google pojawiamy się na pierwszych pozycjach wyszukiwania. Dziennie odnotowujemy kilkaset odwiedzin naszego serwisu.

W Polsce i w Europie prowadzimy szeroko zakrojona akcję marketingową, tak aby nasza marka była rozpoznawalna i kojarzona z wysokim poziomem usług. Mamy wykupiony szereg reklam, m.in. w Google, w  w Wszystkie wymienione instytucje pomogą nam w promocji Twojej Nieruchomości, jeśli tylko do nas przystąpisz.

Reklamujemy sie na różnego typu imprezach, pokazach mody, koncertach, informatorach turystycznych dla obcokrajowców. Wydajemy foldery, ulotki które dostarczane są do biur informacji turystycznej, warszawskich restauracji i klubów, współpracujemy z wieloma agencjami nieruchomości .

Nasza oferta dostępna jest w większości liczących się serwisów polskich i zagranicznych pośredniczących w rezerwacjach apartamentów i hoteli .

Działamy od ponad 14 lat na Warszawskim rynku wynajmu apartamentów . Naszym celem jest pozyskiwanie jak największej ilość zadowolonych klientów, którzy oczekują usług na optymalnym poziomie za odpowiednią cenę, dzięki czemu Ty otrzymujesz najlepszą rentowność swojej Nieruchomości i maksymalny zwrot poniesionej inwestycji. My natomiast mamy szeroką rzeszę stale powracających do nas klientów .

Nieruchomości do wynajmu krótkoterminowego możecie Panstwo zgłaszać wysłyłająć zdjęcia i opis apartamentu na adres e-mail  listing@pandoapartments.eu

Przyjmujemy mieszkania tylko w dobrych lokalizacjaich na linii metra, mieszkania muszą być w pełni wyposażone, ładnie urządzone.

 

Wykorzystanie Nieruchomości przez właściciela

Na naszej stronie internetowej prowadzimy , aktualizowany na bieżąco kalendarz wynajmu , dzięki czemu masz stały podgląd  obłożenia  swojej Nieruchomości. Masz też możliwość skorzystania z własnego mieszkania jeśli tylko planujesz pobyt swój lub rodziny w Warszawie. Wystarczy ze odpowiednio wcześniej powiadomisz nas o potrzebie skorzystania z mieszkania a my zablokujemy je w kalendarzu dla wynajmujących na okres jaki będzie Ci potrzebny.

 

Przygotowanie Nieruchomości do wynajmu krótkoterminowego

Zanim przyjmiemy nieruchomość do wynajmu, oceniamy jej potencjał:  sprawdzamy atrakcyjność, lokalizację, wystrój i wyposażenie. Staramy się przewidzieć  (na podstawie naszego doświadczenia) jakie niedogodności mogą wystąpić podczas jej użytkowania.

Gdy nieruchomość  spełniała już nasze i naszych klientów oczekiwania, zanim wprowadzimy ją do obiegu, staramy się optymalnie zaaranżować wnętrze. Jęśli sobie zyczycie mozemy polecić  do tego cenionych artystów plastyków i dekoratorów wnętrz mających bogate doświadczenie w aranżacji wnętrz hotelowych jak również luksusowych apartamentów pod wynajem .Przygotowujemy również sesję zdjęciową , tak aby zdjęcia jak najwierniej odzwierciedlały stan rzeczywisty mieszkania. Dla bardziej wymagających klientów  jesteśmy w stanie nagrać również wirtualne zwiedzanie apartamentów tak aby klient mógł zajrzeć w każde miejsce i ocenić czy rzeczywiście jest to miejsce gdzie chciałby się zatrzymać i spędzić czas w domowych i niekrępujących  warunkach. Przygotowaną w ten sposób prezentację możecie otrzymać na płycie i wykorzystać w przyszłości na przykład przy sprzedaży mieszkania.

 

Homestging

Do przygotowani amieszkani azatrudniamy profesjonalnych Homestagerów i fotografów .

Wynajem

Dla spokoju właścicieli i naszego, od klientów na ogół pobieramy kaucję na wypadek przypadkowych,  drobnych zniszczeń .  Wymagane jest również aby klient posiadał dokument tożsamości, którego numer spisujemy.  Odbiór kluczy odbywa się także w lokalu, gdzie zawsze sprawdzamy jego stan. Każdorazowo  mieszkanie jest starannie sprzątane , przez nasze przeszkolone ekipy, zmieniana jest pościel i ręczniki . Mieszkanie jest więc cały czas utrzymywane w nienagannym stanie. Na klientów czekają zawsze świeże ręczniki,  pościel, zestaw mydeł, szamponów i innych akcesoriów toaletowych , j est również woda mineralna, kawa i herbata , tak aby nasz  gość nie  musiał zaczynać pobytu od  zakupów podstawowych produktów.

Obsługa Nieruchomości

Biorąc Twoje mieszkanie pod swoją opiekę zajmujemy się także drobnymi naprawami usterek, które  mogą zdarzyć się w  apartamencie podczas Twojej nieobecności, a  w razie czego znajdujemy również odpowiednich fachowców. W razie konieczności wprowadzamy też niezbędne  modernizacje czy zmiany w wyposażeniu poprawiające funkcjonalność Nieruchomości .

 

Promowanie Nieruchomości

Oferujemy:

- bezpłatne umieszczenie nieruchomości w naszym serwisie oraz w ponad 50 partnerskich serwisach

- pełna obsługe rezerwacji i klientów

- serwist techniczny mieszkania

- homstaging nieruchomości

- profesjonalną sesję zdjęciową

- profesjonalne nagranie  video

- loklaizacje na mapie google

- "Street  view " na mapie google

- możliwość zamieszczenia dużej ilości zdjęć

- efektywne promowanie nieruchomości w internecie

- Posiadamy wysoką pozycję w największych światowych wyszukiwarkach ( m,in. google, yahoo, google.maps)

- Reklamę na targach turystycznych w Europie i Polsce, biurach turystycznych.

 

 

BIURO NIERUCHOMOSCI W WARSZAWIE - Pośredniczymy równiez w sprzedaży nieruchomości w Warszawie , posiadamy w ofercie szeroką game nieruchomości inwestytcyhnych w Warszawie ., odpwoedz naszą stronę agencyjną www.pando.pl  

SPRZEDAŻ I WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI I APARTAMENTÓW WAKACYJNYCH  W HISZPANIINA COSTA DEL SOL - To nasza druga działalność.

Od 2009 roku rozpoczeliśmy równiż działalność w Hiszpanii , w najbardziej prestiżowym regionie Andaluzji  Costa Del Sol. Przygotowaliśmy dla Panstwa bogatą  ofertę  apartamentów w Hiszpanii zarówno do wynajmu wakacyjnego jak równiez do kupna. Jeśli Zainteresowani  jestescie Panstwo zakupem nieruchomosci w Hiszpanii lub  posiadacie już apartamenty na Costa Del Sol które cheielibyści epowierzyć nam w zarządzanie , czy też chcielibyście spędzić urlop na Costa Del Sol , zapraszamy do współpracy .

Odwiedz nasz serwis www.pandoapartments.es . 

 

MEDIA O NAS : 

Costa Del Sol News -  English Newspeper - New Office P&O Apartments S.L. in Marbella  - 07.2011

 

Open article in PDF:

 

Euro Weekly News - New Office P&O Apartments S.L. in Marbella  - 07.2011

 

Open article in PDF:

 

Rzeczpospolita - Na weekend z Szampanem - 07.2011

Open article in PDF:

Artykuł w ONET BIZNES 11.2010  >>>>
 

Miesięcznik Dobre Wnętrze 10.2010 >>>

Open article in PDF

Super TV - 10.2010

Open article in PDF:

All Inclusive - Inwestycje w Nieruchomości w dobie kryzysu - 10.2010

Open article in PDF:

Artykuł w miesieczniku  PODRÓŻE 06.2010  >>>>

 

Biznes Warszawski - 30.07.2007

Open article in PDF:


Dziennik Polska - 03.06.2008

Open article in PDF:

wynajem krótkoterminowy warszawa zarządzanie - zgłoś mieszkanie do krótkoterminowego wynajmu.

Zarządzanie wynajmem krótkoterminowym w Warszawie www.zarzadzanie-wynajmem.eu