Reżim sanitarny w czasie pandemii COVID-19

Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie są dla nas najważniejsze, dlatego prosimy o zapoznanie się z informacjami, jakie środki zapobiegawcze stosujemy obecnie:

1. Każde mieszkanie przed i po wyjeździe jest bardzo dokładnie dezynfekowane przy użyciu najwyższej jakości środków przeznaczonych do tego celu - stosujemy profesjonalne ozonowanie i naświetlanie UV .

2. Goście meldują się samodzielne - klucze są odbierane i zwracane w skrytkach na kod, które są regularnie dezynfekowane (wszystkie niezbędne szczegóły są przekazywane przed przyjazdem).

3. Płatności są pobierane odpowiednio wcześniej za pomocą transakcji online lub kart kredytowych.

W procesie prania pościeli stosujemy wyłącznie substancje posiadające odpowiednie atesty w zakresie bakteriobójczości (posiadamy karty charakterystyki) i odbywa się w temperaturze min. 60 st. Celsjusza lub wyższej.

Każdy apartament posiada niezależną kuchnie umożliwiającą samodzielne przygotowanie posiłków. Dodatkowo możemy dostarczyć śniadania i obiady pod drzwi.

Jednocześnie nasz Dział Biura i Rezerwacji jest nadal do Państwa dyspozycji przez telefon lub e-mail w standardowych godzinach pracy. Na specjalne życzenie proces zameldowania i płatności może odbywać się w naszym biurze przy pełnym zachowaniu środków bezpieczeństwa.

Oprócz dotychczasowych działań zmierzających do zapewnienia usługi na najwyższym poziomie, podjęliśmy wysiłki zmierzające do zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, jak również zminimalizowania ryzyka w związku z realizowanymi usługami. W tym celu wdrożyliśmy następujące procedury w zakresie:

1. Kontroli temperatury wszystkich pracowników.

2. Ograniczenia liczby pracowników w biurze oraz dezynfekcji biura.

3. Ograniczenia do niezbędnego minimum kontaktów z osobami z zewnątrz.

4. Postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia pracownika Covid-19.

5. Wyposażenia pracowników w środki ochrony indywidualnej.

6. Wykonywania obowiązków biurowych (do pracy mogą przychodzić tylko pracownicy zdrowi, bez jakichkolwiek objawów chorobowych).