AKCJA TYMCZASOWE MIESZKANIE DLA LEKARZA - Oferujemy mieszkania dla personelu medycznego (lekarzy, pielęgniarek, itp), którzy nie chcą wracać do własnych domów aby nie zarażać rodzin - zapytaj o ofertę .

 

Szanowni Państwo,

Jeśli potrzebujecie mieszkania do pracy zdalnej zapraszamy do naszych, w pełni wyposażonych i przygotowanych apartamentow z szybkim łączem do zdalnej pracy lub odizolowania się na czas kwarantanny! . Oferujemy mieszkania do wynajmu dla lekarzy, i  innych pracowników służby zdrowia,  pracowników instytucji publicznych , osób, które potrzebują odizolować się od rodziny, potrzebują samodzielnego mieszkania, zakwaterowania na czas stanu zagrożenia epidemicznego  spowodowanego epidemia koronawirus SARS-CoV2 - COVID19

 

Państwa bezpieczeństwo oraz zadowolenie jest dla nas najważniejsze, w związku z tym prosimy o zapoznanie się informacjami, jakie środki zapobiegawcze obecnie stosujemy:

•       każdy apartament przed i po wyjeździe jest bardzo dokładnie dezynfekowany najlepszej jakości środkami do tego przeznaczonymi - stosujemy profesjonalne ozonowanie*

*Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy; jest skuteczniejszy niż inne dezynfektanty. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA. Budowa nowego koronawirusa jest bardzo podobna do SARS, a istnieje wiele badań naukowych, które pokazują, że ozon jest w stanie zniszczyć SARS. Wyniki badań przeprowadzonych przez Institute of Virology w Hubei w Chinach potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV.

•       po każdym pobycie apartament przechodzi "kwarantannę"

•       check-in odbywa się bezobsługowo (odbiór i zdanie kluczy w sejfach przy mieszkaniach, które na bieżąco są dezynfekowane); płatność za rezerwację przed przybyciem online lub kartą.

Jednocześnie nasze Biuro oraz Dział Rezerwacji są wciąż do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej w standardowych godzinach otwarcia.

W specjalnych promocyjnych cenach oferujemy mieszkania dla lekarzy , służby medycznej i osób skierowanych na obowiązkową kwarantannę - jako dodatkowe usługi podczas pobytu proponujemy codzienne zakupy pod drzwi, catering, itp. 


Pyszne nie dorgie domowe jedzenie codzienne dowiezie Wam bar mleczny Lindleya 14 - zadzwon +48884280072 na hasło PANDO https://www.facebook.com/Bar_mleczny_lindleya14-100953171465814/

Sytuacja jest rozwojowa, dlatego po nadchodzącym weekendzie będziemy Was update'ować o następnych krokach. Damy radę!

Zespół P&O Apartments 

Rezerwacja : booking@pandoapartments.eu  , tel : +48 501217 861  +48 606 300 083  ; +48 513 103 341

Pomagajmy sobie nawzajem !

#COVID19#warszawa#mieszkania#wynajem#pomoc#sluzba zdrowia# kwarantanna#koronawirus#koronawirus #SARS-CoV2#

Sprawdz naszą ofertę na www.pandoapartments.com.pl