Apartament PATRIA - Centrum - Warszawa - Polska

Warszawa Centrum - Powiśle, Herberta

Luksusowy

Numer Referencyjny: PAT-1-3B-6P

132pow. 4ilość pokoi 6dla osób 0łózka jednoosobowe 3łóżka dwuosobowe

Cena za dzień od :(2-6 dni)

650PLN

 
 • 650PLN za dobę

Cena tygodniowa od :(7-27 dni)

3500PLN

 
 • 500PLN za dobę

Cena za 28 dni od :(28-90 dni)

14300PLN

 
 • 511PLN za dobę

Ekskluzywny, nowocześnie urządzony 4-pokojowy apartament położony w eleganckim i jednocześnie niezwykle malowniczym kompleksie apartamentowców PATRIA - z ochroną i recepcją - w zielonym otoczeniu Powiśla przy ulicy Kruczkowskiego. Również samo osiedle jest bardzo bogate w zielone tereny rekreacyjne, fontanny.
Luksusowy salon, wyposażony w  skórzaną sofę i fotele, stolik kawowy. W sypialniach znajdują się szerokie, wygodne łóżka typu KING SIZE. 2 łazienki: jedna z kabiną prysznicową, durga z wanna, w każdej wc, a także osobna dodatkowa toaleta oraz pomieszczenie pralnicze.
Apartament zachwyca swoim nowoczesnym i eleganckim designem przy równoczesnym zachowaniu minimalizmu. Przy kązdej sypialni jest umeblowana garderoba, w łazience podgrzewana podłoga.
Do dyspozycji gości są 2 miejsca w parkingu podziemnym.
Ze względu na lokalizację z dogodnym dojazdem do centrum i bliskością Starego miasta idealne zarówno na pobyty biznesowe jak i turystyczne. W pobliżu Centrum Nauki Kopernik, Plac Trzech Krzyży w odległości spacerowej, Park Rydza Śmigłego. Bardzo blisko do Stadionu Narodowego, niedaleko znajduje się stacja Balon, gdzie mogą Państwo skorzystać  z atrakcji lotu balonem. Lokalizacja PATRII to prestiż i zarazem niespotykany nigdzie indziej komfort pobytu.

Wyposażenie:

 • Kuchnia:  lodówka, płyta elektryczna, czajnik, piekarnik, zmywarka, kuchenka mikrofalowa
 • Sypialnia 1: łóżko 160x200, komoda, lampki nocne, garderoba (z garderoby przejście do łazienki)
 • Sypialnia 2: łóżko 160x200, lustro stojące
 • Gabinet: biurko, fotel biurowy, sofa rozkładana 140x200
 • Salon: sofa skórczana, 2 fotele, telewizor
 • Łazienka 1: kabina prysznicowa, umywalka, wc, bidet
 • Łazienka 2: wanna, umywalka
 • Toaleta: WC, umywalka
 • Pralnia: pralka, zlew, suszarka podwieszana
 • Serwis zawiera: komplet pościeli, ręczniki, kosmetyki

 OKOLICE :

Mariensztat
Spacer zaczynamy na Bednarskiej przy ul. Dobrej. Aż trudno uwierzyć, że przed 150 laty ta senna dziś okolica należała do najbardziej ruchliwych w mieście  »


Karowa
Schodzimy ul. Bednarską na dół, skręcamy na prawo w ul. Furmańską. Idziemy chodnikiem obok ścieżki rowerowej. Mijamy studnię oligoceńską i po prawej mury, za którymi znajdują się ogrody Seminarium Duchownego oraz nieco dalej Pałacu Prezydenckiego »


BUW i Syrena
Gmach zaprojektowany przez Marka Budzyńskiego i Zbigniewa Badowskiego jest bez wątpienia najbardziej niezwykłą budowlą wzniesioną w III Rzeczypospolitej )»


Wokół Tamki
Jedna z najstarszych ulic warszawskich biegnie głębokim kanionem zabudowanym kamienicami sprzed 1939 r. i kilkoma wielkimi blokami z lat 60. Najefektowniej prezentuje się z kładki przerzuconej nad ulicą.  »


Foksal i Solec
Skręcamy na prawo wzdłuż wąwozu uliczki Szczyglej. Przed wojną była ona w całości obudowana kamienicami, po których dziś nie pozostał żaden ślad  »


Park Kultury
Czentralny Park Kultury i Wypoczynku wytyczono w latach 40. i 50. na rumowisku Powiśla w miejscu zburzonych fabryk. Niektórzy urbaniści w park chcieli zamienić zresztą całe Powiśle od Łazienek po Mariensztat, ale od tej koncepcji zaczęto odchodzić w początku lat 60. - kiedy to między drzewami rozpoczęto budowę kilku osiedli mieszkaniowych. Dziś Park nosi imię Marszałka Rydza-Śmigłego. ) »


Czerniaków
Na dole ul. Profesorskiej skręcamy najpierw w lewo, potem na prawo w ul. Górnośląską. Dochodzimy do kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej przy Zagórnej z lat 70. XX w. W jego bocznej elewacji pamiątka z Powstania Warszawskiego - wydobyty z gruzu, zardzewiały ciężki karabin maszynowy. Tu, na Górnym Czerniakowie w czasie powstania toczyły się wyjątkowo ciężkie walki  »


Spacer po Mariensztacie i Powiślu - zdjęcia 
 »


Spotkanie ze "Spacerownikiem po Mariensztacie i Powiślu"
Jak wyglądała przed wojną Czerniakowska przy Ludnej?, a kiedy powstała klasycystyczna studnia w parku przy Książęcej? - takie pytania zadawali w sobotę nasi czytelnicy, którzy przyszli na spotkanie z nami ze Spacerownikiem po Mariensztacie i Powiślu »