Apartament TAMKA - Centrum - Warszawa - Polska

Warszawa Centrum - Powiśle, Tamka

Luksusowy

Numer Referencyjny: TAM-1-3B-8P

120pow. 4ilość pokoi 8dla osób 2łózka jednoosobowe 3łóżka dwuosobowe

Cena za dzień od :(2-6 dni)

390PLN

 
 • 390PLN za dobę

Cena tygodniowa od :(7-27 dni)

2200PLN

 
 • 315PLN za dobę

Cena za 28 dni od :(28-90 dni)

7800PLN

 
 • 279PLN za dobę

Wynajem długoterminowy(91+ dni)

7000PLN

 
 • 250PLN za dobę

zarezerwowane

rezerwacja wstępna

wolne


Apartament znajduję się w Centrum  Warszawy, zaledwie 10 min piechotą  Nowego  Światu z mnogością restauracji i kawiarni. W bliskiej odległości także Centrum Nauki Kopernik oraz Warszawska Starówka oraz Muzeum Chopina. Posiada on wygodne biuro do pracy, salon z kanapą i fotelami, przestronna sypialnię z podwójnym łóżkiem oraz drugą sypialnię z rozkładaną kanapą.  Osiedle strzeżone zamknięte. W budynku garaż podziemny z dwoma miejscami parkingowymi.

 • Sypialnia 1: łozko podwójne, lampki nocne
 • Sypialnia 2: łóżko podwójne, biurko
 • Salon: Sofa i dwa fotele, TV, rozkładany stół z 8 krzesłami
 • Salon: biurko i stół do pracy
 • Sypialnia 3: 2 łóżka pojedyncze, rozkładana sofa na 2 osoby
 • Łazienka1:prysznic i narożna  wanna
 • Łazienka 2:umywalka, toaleta
 • Korytarz: 2 pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi

Gdzie zjeść cos dobergo ? Polecmy w poblizu:

http://www.tamka43.pl/ Tamka 43

http://www.zlota-kaczka.pl/ Złota Kaczka

 

 

 

Muzeum Fryderyka Chopina Utrwalić pamięć o wielkim Kompozytorze oraz udostępnić wiedze o jego życiu i twórczości, taki cel ma Muzeum Fryderyka Chopina. Aby do tego dążyć proponuje ono innowacyjną formę zwiedzania, polegającą na interakcji z publicznością. Czeka na Państwa mnóstwo wystaw, ekspozycji, kolekcji… Najlepsze zdobywanie wiedzy jest połączenie jej ze sztuką i zabawą, dlatego zachęcamy również do uczestnictwa w programach edukacyjnych dla całej rodziny. Będąc na bieżąco, nie przegapią Państwo wartych zachodu koncertów i spotkań o rozmaitej tematyce.

Zapraszamy do zapoznania się z programem, nie tracąc chwili: http://www.chopin.museum/pl.

 

Centrum Nauki Kopernika Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać, nie potrafi żyć.”, Albert Einstein. Znajdź odpowiedzi na swoje pytania, spójrz na świat okiem naukowca, uczestnicz w eksperymentach i zadawaj nowe pytania, spędź tyle czasu ile ci potrzeba i pogłębiaj swoją wiedze! Centrum Nauki Kopernika oferuje szeroką gamę możliwości w zdobywaniu nowych doświadczeń. Zaprasza do wzięcia udziału z różnorodnych warsztatach, ciekawych wystawach oraz licznych wydarzeniach. Do dyspozycji są przygotowane pełnie wyposażone laboratoria oraz interaktywne atrakcje dla całej rodziny.

Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą i nie tracąc czasu dowiedzieć się niesamowitych ciekawostek o otaczającym nas świecie: http://www.kopernik.org.pl/.

 

Łazienki Królewskie Inaczej „najszczęśliwsze miejsce w Warszawie”, nie jest to jedynie park lecz za razem zgrupowanie cennych zabytków; między innymi można tu podziwiać Pałac na Wyspie, Starą Oranżerię, Pałac Myślewicki, Biały Domek, Podchorążówkę czy Amfiteatr. Letnia rezydencja króla Stanisława Augusta jest atrakcyjna nie tylko dla turystów lecz również dla warszawiaków, którzy chętnie wybierają się tam na długie spacery. Łazienki Królewskie zachwycają nie tylko bogatą roślinnością ale również organizowanymi tam wydarzeniami, tj. koncerty pod Pomnikiem Chopina czy recitalami.

               Zachęcamy do wybrania się na taki koncert lub po prostu na spacer po parku łączący tradycje, historie, kulturę i naturę! http://www.lazienki-krolewskie.pl/pl

 

Restauracje w pobliżu:

Kina w pobliżu:

Warto zobaczyć w Warszawie:

Polecane Puby i Kluby: