Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska

Warszawa Centrum - Powiśle, Herberta 12 A

Standard

Numer Referencyjny: POW-1-1B-4P

Rabat LAST MINUTE 3% (oferta dla rezerwacji rozpoczynających się dziś, jutro lub pojutrze)
40pow. 2ilość pokoi 4dla osób 0łózka jednoosobowe 2łóżka dwuosobowe

Cena za dzień od :

214PLN

220
 • 220
  214PLN za dobę

Cena tygodniowa od :

1358PLN

1400
 • 200
  194PLN za dobę

Cena za 28 dni od :

4074PLN

4200
 • 150
  146PLN za dobę

zarezerwowane

rezerwacja wstępna

wolne


Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska Apartament POWISLE Z KLIMATYZACJĄ - Centrum - Warszawa - Polska

Apartament z klimatyzacją na Powiślu w jednej z najmodniejszych dzielnic Warszawy gdzie znajduje sie szereg modnych klubów Warszawy.

2-pokojowy przytulny apartament po remoncie położony na warszawskim Powiślu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy z windą. Pokój dzienny z rozkładaną podwójną sofą, stół+ 4 krzesła, fotele stolik kawowy, telewizor LCD  z pakietem TV kablowej Orange, wieża SONY. Sypialnia z bardzo wygodnym łóżkiem podwójnym, biurko, komputer stacjonarny (nielimitowany dostęp do internetu wifi), klimatyzacja. W kuchni lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, kuchenka gazowa 4 palniki. W apartamencie telefon z możliwością nielimitowanych rozmów na numery stacjonarne w całej Polsce. Apartament zlokalizowany w sercu Powiśla, przy parku Czerwonego Krzyża oraz w pobliżu  bardzo modnej kawiarni” Dworzec Powiśle”. Okolica spokojna, w pobliżu Biblioteka Uniwersytecka oraz Centrum Nauki Kopernik.  W dawnych warsztatach, fabrykach, a nawet w hali dworca kolejki średnicowej powstają kawiarnie, kluby i restauracje. Powiśle tętni życiem i energią jak nigdy dotąd...Dogodny dojazd do centrum, 2 przystanki autobusowe do ulicy Nowy Świat z licznymi sklepami restauracjami i kawiarniami.

 Wyposażenie:

 •     Kuchnia: płyta gazowa, lodówka, piekarnik, czajnik elektryczny, kpl. naczyń
 •     Pokój dzienny: rozkładana sofa dwuosobowa 140x 200, stół 4 krzesła, 2 fotele, stolik kawowy,
 •     Sypialnia: dwuosobowe łóżko 160x200, fotel, szafki nocne, biurko do pracy, komputer stacjonarny
 •     Łazienka: wanna, umywalka, wc, pralka
 •     Przedpokój – szafa na ubrani
 •     Oraz: odkurzacz, żelazko, deska do prasowania, suszarka do włosów
 •     Internet
 •     Serwis zawiera pościel, komplet ręczników.
 • Apartament z klimatyzacją.

Powiśle – dzielnica położona w samym centrum Warszawy.Dzięki zbudowanym tu w ostatnich latach Bibliotece Uniwersyteckiej i Centrum Nauki Kopernik oblicze dzielnicy odmłodniało. W dawnych warsztatach, fabrykach, a nawet w hali dworca kolejki średnicowej powstają kawiarnie, kluby i restauracje. Powiśle tętni życiem i energią jak nigdy dotąd.

W sąsiedztwie duży park Park im. Rydza - Śmigłego bedący najmłodszym z warszawskich parków. Założony po wojnie, rozciąga się na powierzchni ponad 53 hektary. Jest to park wypoczynkowy  z dużą ilością fontann, dochodzący bezpospośrednio do Wisły. W odległości 300 m od mieszkania, znajduje się pomnik poświęcony saperom. Wschodni fragment parku sąsiaduje z gmachem Sejmu RP. Park mieści się na tyłach teatru Buffo i Muzeum Ziemi . W parku znajdują się słynne z wydarzeń kulturalnych Warszawskie OGRODY FRASCATI http://www.frascati.kijowski.pl/ . Blisko też do Placu Trzech Krzyży, Starówki, Krakowskiego Przedmieścia.

FlipKey

Znajdujący się po sąsiedzku Torwar jest jedną największych hal widowiskowo - sportowych w Polsce, usytuowaną niedaleko ścisłego centrum Warszawy u zbiegu głównych tras komunikacyjnych. Należąca do Centralnego Ośrodka Sportu hala została w pełni zmodernizowana w 1999 roku i jest dziś idealnym miejscem do organizacji różnego typu imprez sportowych, koncertów, wystaw, targów, konferencji, bankietów czy też imprez firmowych. W skład kompleksu sportowego TORWAR wchodzi także w pełni wymiarowe, profesjonalne lodowisko.

 

Znajdujący sie tuż przy mieszkaniu Park Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza w Warszawie(do 1992 Centralny Park Kultury) to zespół kilku dużych układów ogrodowych na warszawskim Powiślu, o powierzchni ok. 90 ha. Powstał na terenach dawnej zabudowy miejskiej Powiśla oraz dawnych ogrodów Frascati, częściowo na skarpie wiślanej.Jest najmłodszym z ogólnomiejskich parków. Założony po wojnie, rozciąga się na powierzchni ponad 53 hektarów. Jest to park wypoczynkowy o współczesnym zgeometryzowanym układzie. Na osi głównego założenia parkowego, przy wybrzeżu Wisły, znajduje się pomnik poświęcony saperom. Wschodni fragment parku sąsiaduje z gmachem Sejmu RP.

 

 Więcej informaci o OGRADACH FRASCATI :http://pl.wikipedia.org/wiki/Frascati_(Warszawa)

 

OKOLICE :

 

Mariensztat
Spacer zaczynamy na Bednarskiej przy ul. Dobrej. Aż trudno uwierzyć, że przed 150 laty ta senna dziś okolica należała do najbardziej ruchliwych w mieście  »


Karowa
Schodzimy ul. Bednarską na dół, skręcamy na prawo w ul. Furmańską. Idziemy chodnikiem obok ścieżki rowerowej. Mijamy studnię oligoceńską i po prawej mury, za którymi znajdują się ogrody Seminarium Duchownego oraz nieco dalej Pałacu Prezydenckiego »


BUW i Syrena
Gmach zaprojektowany przez Marka Budzyńskiego i Zbigniewa Badowskiego jest bez wątpienia najbardziej niezwykłą budowlą wzniesioną w III Rzeczypospolitej )»


Wokół Tamki
Jedna z najstarszych ulic warszawskich biegnie głębokim kanionem zabudowanym kamienicami sprzed 1939 r. i kilkoma wielkimi blokami z lat 60. Najefektowniej prezentuje się z kładki przerzuconej nad ulicą.  »


Foksal i Solec
Skręcamy na prawo wzdłuż wąwozu uliczki Szczyglej. Przed wojną była ona w całości obudowana kamienicami, po których dziś nie pozostał żaden ślad  »


Park Kultury
Czentralny Park Kultury i Wypoczynku wytyczono w latach 40. i 50. na rumowisku Powiśla w miejscu zburzonych fabryk. Niektórzy urbaniści w park chcieli zamienić zresztą całe Powiśle od Łazienek po Mariensztat, ale od tej koncepcji zaczęto odchodzić w początku lat 60. - kiedy to między drzewami rozpoczęto budowę kilku osiedli mieszkaniowych. Dziś Park nosi imię Marszałka Rydza-Śmigłego. ) »


Czerniaków
Na dole ul. Profesorskiej skręcamy najpierw w lewo, potem na prawo w ul. Górnośląską. Dochodzimy do kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej przy Zagórnej z lat 70. XX w. W jego bocznej elewacji pamiątka z Powstania Warszawskiego - wydobyty z gruzu, zardzewiały ciężki karabin maszynowy. Tu, na Górnym Czerniakowie w czasie powstania toczyły się wyjątkowo ciężkie walki  »


Spacer po Mariensztacie i Powiślu - zdjęcia 
 »


Spotkanie ze "Spacerownikiem po Mariensztacie i Powiślu"
Jak wyglądała przed wojną Czerniakowska przy Ludnej?, a kiedy powstała klasycystyczna studnia w parku przy Książęcej? - takie pytania zadawali w sobotę nasi czytelnicy, którzy przyszli na spotkanie z nami ze Spacerownikiem po Mariensztacie i Powiślu »

 

w okresie od w okresie do minimalny okres wynajmu jednodniowy Cena za dzień od : Cena tygodniowa od : Cena za 28 dni od :
2018-07-07 2018-07-09 2 408 PLN 308 PLN 1960 PLN 5880 PLN
2018-08-10 2018-08-13 2 408 PLN 308 PLN 1960 PLN 5880 PLN